Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bjelica je i imao najvecu platu, navodno tek nesto manje imaju Rocesti, Feldin i Omic. Pero ima najvecu, ali veliki deo nje placa Fenerbahce. Medjutim, kad se sve presabere, jasno je da je odradjena ocajna selekcija za te pare. Sa Omicem su se malo izvukli, ali morace sve to da se istumba za sledecu sezonu™.

Link to comment
On 19.4.2018. at 14:16, BarryWhite said:

Radonja jeste bio konzervativan sto se tice pojacanja pa tako nije hteo da dovodi igrace direktno sa koledza. 

 

 

Aj pomozite, ne mogu da se setim nijednog igrača koji je direktno sa koledža bio faktor u EL.

Link to comment
1 hour ago, Sam Spade said:

 

Aj pomozite, ne mogu da se setim nijednog igrača koji je direktno sa koledža bio faktor u EL.

 

ne samo sto nema nekog ko je faktor nego nema takvih igraca uospte, niko ne dovodi rukije u evrolige. poslednji je bio hanlan sa boston koledza koji je igrao u zalgirisu. nije se proslavio, potpisao je za le man sledece sezone a sad je kod pere u d ligi. za te bolje rukije najbolji je put koji su odabrali pangos, goss i slicni igraci.

Link to comment

sustinski i jankovic i jovanovic su rukiji sa koledza. to sto imaju neko iskustvo u d ligi mimo koledza, ne znaci nista, sustinski su rukiji jer prvi put su deo profesionalne ekipe. ja bih vise voleo da su oni prvo otisli u fmp, mislim da bi im taj nivo kosarke vise odgovarao za pocetak

Edited by Nikodije
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...