Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 13.5.2022. at 14:41, dragance said:

Ozark :ziga:

Zbindzovao sam celu drugu polovinu poslednje sezone u 3 dana.

 

Maestralno, fantasticno. Da ne kvarim i spojlerisem, dobar kraj.

 

Uh meni ovaj drugi deo poslednje sezone ide baš loše, cedim epizode već 2 nedelje. Već su ideje sve izvadjene iz dupeta, plus svaka epizoda po sat vremena, nikad kraja. Još 2 ep ću prebobati nekako i putujte igumani. 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, ducca said:

 

Uh meni ovaj drugi deo poslednje sezone ide baš loše, cedim epizode već 2 nedelje. Već su ideje sve izvadjene iz dupeta, plus svaka epizoda po sat vremena, nikad kraja. Još 2 ep ću prebobati nekako i putujte igumani. 

Ja sam prekinuo na pola poslednje sezone..malo me smorilo to njihovo mastermajndisanje i vrtenje u krug (bar je meni tako izgledalo)

hepiend bi mi bio da su zatvorili na milion godina ovo dvoje ili ih bar bacili u more blizu meksika, ali kontam da nije otislo u tom smeru

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, ducca said:

 

Uh meni ovaj drugi deo poslednje sezone ide baš loše, cedim epizode već 2 nedelje. Već su ideje sve izvadjene iz dupeta, plus svaka epizoda po sat vremena, nikad kraja. Još 2 ep ću prebobati nekako i putujte igumani. 

 

Gledaj na to kao na plus, ljudi barem znaju kada je dosta. Po meni, na vreme su završili i to je to.

Link to comment
On 25.5.2022. at 16:58, ducca said:

 

Uh meni ovaj drugi deo poslednje sezone ide baš loše, cedim epizode već 2 nedelje. Već su ideje sve izvadjene iz dupeta, plus svaka epizoda po sat vremena, nikad kraja. Još 2 ep ću prebobati nekako i putujte igumani. 

 

isto kod mene, ostale mi jos 5 epizode ali nikako da zavrsim. svaki put kada vidim to dete koji pere novac dodje mi da gadjam tv i nerviram se zasto sam uopste trosio vreme na ovo sranje, trebao sam prekinuti na vreme kao blacklist. da su zavrsili seriju u prvoj sezoni pamtio bi ozark kao super seriju

Link to comment

Snimaju The Gray Man sa Ryan Goslingom u gl.ulozi.Em losa knjiga,a o izboru glumca tek ne bih.Verovatno ce biti fazon malo recenica i glupe face po ko zna koji put.Onda da ga malo zaprljamo ki Dzoni Meklejna,i onda namucena faca kadar.Kad vec snimaju takav film,mogli su uzeti Victora i knjige o njemu.Tu bi Gosling cak i odgovarao .

Link to comment

Ljubav, smrt i roboti, volumen treci. Utiska sam da mi je bolje leglo od druge sezone, veci je procenat zanimljivih prica. Pacovi, stop-motion sa zombijima su mi favoriti, uz njih oni konkvistadori i epizoda sa piratima.

 

Od druge sezone se malo toga secam, ali znam da mi je bila poprilicno razocaranje u odnosu na odlicnu prvu - doduse ona je imala 18 epizoda pa i zbog toga, brojcano, vise dragulja.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Calavera said:

@Weenie Poohsi video trejler za sandmana?

 

 

 

Nisam, bojkotujem ga zbog nedovoljnog broja žena od boje™ u glumačkoj postavi :fantom:

 

John Johanna Constantine, čuveni racionalista i skeptik :isuse: "Sandman? Ma to ne postoji, baba, to su sve bajke, šta pričaš..."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...