Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

završio la casa de papel

 

ovo je najbolji džejms bond od svih džejms bondova za ostatak netflixove produkcije

 

video strip, sa sjajnim dobro razrađenim likovima. pričom na nivou blek stene/kapetan mikija al bar ni u jednom frejmu ne odstupa od toga niti se trudi da bude nešto što nije

 

 

fantastična zabava

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

gde pišemo o arcane? nije za superheroje, a ovde se malo previše voli miris svojih prdeža :fantom:

 

nem pojma šta je tačno league of legends, ali ovo je baš dobro. odlična animacija, odlično izgrađen svet, nijansirani likovi i zanimljiv zaplet...

  • +1 5
Link to comment

bio sam neodlučan oko novog sorentinovog filma za netflix "the hand of god", previše stereotipa o italijanima na jednom mestu. a onda mi je kratki film o filmu razjasnio sve. sorentino se zaista tako seća svog odrastanja u napulju, plus kako kaže film i služi da preoblikuje dosadnu realnost.

možda je na umu imao i naručioca, evo vam ono što ste očekivali od filma o odrastanju u italiji osamdesetih.

Link to comment
5 hours ago, Caligula said:

... imao je na umu Amarkord.

 

Nije mu losh film itch, ali nekako izbegava da bude autentican.

 

 

u tom filmu je originalna četka u onoj jednoj sceni, ostalo je sve već viđeno, uključujući čak i naziv.

da su uzeli reditelja iz finske i rekli mu daj nam film o odrastanju u napulju osamdesetih, napravio bi identičan.

nije dosadan, ima nekoliko zanimljivih minijatura ali imam utisak da je ošurio netflix za honorar i isporučio šta su mu tražili :dry:

Edited by Takeshi
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Takeshi said:

 

u tom filmu je originalna četka u onoj jednoj sceni, ostalo je sve već viđeno, uključujući čak i naziv.

da su uzeli reditelja iz finske i rekli mu daj nam film o odrastanju u napulju osamdesetih, napravio bi identičan.

nije dosadan, ima nekoliko zanimljivih minijatura ali imam utisak da je ošurio netflix za honorar i isporučio šta su mu tražili :dry:

 

Ma jeste tipski, reklame za Birru Morretti ili San Pellegrino su snimane po tom sablonu - kada kazem nije mu losh film, mislim na neke stvari van tog sablona kojih u filmu ima.

 

Interesantan mi je npr. onaj nocni razgovor izmedju momka i slavnog reditelja ili bizarna epizoda sa groficom, ima toga jos. Meni se dopalo (mada ga ne bih gledao ponovo)

Link to comment

Počeo drugu sezonu Witchera ali ne vredi, suviše mi se meša lore sa WoT. Sačekaću season finale sledeći petak i pustiti da se slegne. Neće Geralt nigde da pobegne, nema Crvenog Ajaha da ga pojuri :D

Link to comment
5 hours ago, Caligula said:

 

Ma jeste tipski, reklame za Birru Morretti ili San Pellegrino su snimane po tom sablonu - kada kazem nije mu losh film, mislim na neke stvari van tog sablona kojih u filmu ima.

 

Interesantan mi je npr. onaj nocni razgovor izmedju momka i slavnog reditelja ili bizarna epizoda sa groficom, ima toga jos. Meni se dopalo (mada ga ne bih gledao ponovo)

 

kad smo kod italijana na netflixu, odlična je animirana serija tear along the dotted line. jeste tema za netfliksovu publiku, o zbunjenim tridesetogodišnjacima ali je ugao nov,

kako to vidi italijanski strip crtač.

jedino je povremeno toliko brza da titlovi ne stizu da isprate animaciju.

 

 

  • +1 5
Link to comment

sorrentinov film jase na talasu nostalgije za guzzini lusterima i cesca stolicama a inace je opstemjestnog usmjerenja sto meni naravno nije smetalo da ga pogledam jer sam nekriticki fan vremena i mjesta u toj mjeri da me u gledanju nije sprijecio ni fakat da ne volim sorrentina

 

Link to comment
9 hours ago, Mos said:

Počeo drugu sezonu Witchera ali ne vredi, suviše mi se meša lore sa WoT. Sačekaću season finale sledeći petak i pustiti da se slegne. Neće Geralt nigde da pobegne, nema Crvenog Ajaha da ga pojuri :D

Ovo je zlatno doba za nas fantasy fanove - gledam sad drugu sezonu Witchera, posle toga prelazim na WoT, usput iskoči neki biser poput Arcane-a, a u septembru LotR. What a time to be alive...

  • +1 1
Link to comment

Da li je neko gledao Black Spot ? Krenulo je zanimljivo, prvih par epizoda, onda sam odgledao još nekoliko reda-radi i na kraju sam završio sam 6. epizodom i ne mogu dalje. Malo su preterali sa nerazvijanjem glavne radnje i sa gomilom sranja koje se mogu desiti jednom malom gradu u Francuskoj u nekoliko dana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...