Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Nije mi sreća što je AV premijer, ali za ovo ili Kosovo mnogo je bolje što je njemu to zapalo, a ne nekom petooktobarcu.

razumem. imala sam i ja neke male hipotetichke momente srecice (usmereno ka vrshiocu radnje) pri pomisli na takav jedan dogadjaj, sve dok se nije desio <_<

 

zelela sam u stvari da se znoje i sekiraju, da im krece kamenje iz bubrega itakoto. ali vidim da se to odradjuje rutinski. mozda neka mala zgaravica ili mantanje na atmosferski pritisak, ali u sushtini opushteno -_-

 

da ih birachko tijelo odbaci, to je vec ozbiljna bajka :ph34r:

 

 

eh, da. bravar je bio bolji.

Edited by gospa buba
Link to comment

Nije mi sreća što je AV premijer, ali za ovo ili Kosovo mnogo je bolje što je njemu to zapalo, a ne nekom petooktobarcu.

 

Da, nisi srećan što je AV premijer samo smatraš da je on pravi izbor na tom mestu u ovim turbulentnim vremenima.

Link to comment

Evo sutra Fajgelj i Malagurski prave protest. Pridruzice se i Obraz i Zavetnici, a mozda i Dveri i DSS. SRS se ne ocekuje. Eto prilike da se pokaze nezadovoljstvo.

 

Tačno je da desničari, u odsustvu artikulisane levičarske ili građanske alternative, prednjače u javnom iskazivanju otpora priključivanju NATO-u, ali, ako dovodiš u vezu (makar i u pokušaju da budeš duhovit) svako neslaganje sa približavanjem NATO alijansi i desničarsku ideologiju, onda si ili veoma loše informisan ili prilično neuspešno integrišeš informacije. 

Link to comment

Nije mi sreća što je AV premijer, ali za ovo ili Kosovo mnogo je bolje što je njemu to zapalo, a ne nekom petooktobarcu.

Tek bi to bilo strahotno: jedina mrlja na devicanski, kao sneg belom i nevinom pedigreu petooktobaraca  :)

Link to comment

razumem. imala sam i ja neke male hipotetichke momente srecice (usmereno ka vrshiocu radnje) pri pomisli na takav jedan dogadjaj, sve dok se nije desio <_<

 

zelela sam u stvari da se znoje i sekiraju, da im krece kamenje iz bubrega itakoto. ali vidim da se to odradjuje rutinski. mozda neka mala zgaravica ili mantanje na atmosferski pritisak, ali u sushtini opushteno -_-

 

da ih birachko tijelo odbaci, to je vec ozbiljna bajka :ph34r:

 

 

eh, da. bravar je bio bolji.

Na žalost, potpuno si u pravu. Možda su se znojili u proleće 2013.g, ali kada su briselski sporazum ishendlovali, sada je stvarno rutinski rad.

Da, nisi srećan što je AV premijer samo smatraš da je on pravi izbor na tom mestu u ovim turbulentnim vremenima.

Učitavanje. Da sam hteo takvog premijera, glasao bih ga. Pre mislim da si ti razočarani bivši ljubitelj, ako ćemo već da učitavamo.

Tek bi to bilo strahotno: jedina mrlja na devicanski, kao sneg belom i nevinom pedigreu petooktobaraca :)

Ne, nije poenta na tome, već na tenzijama koje bi narasle u društvu.
Link to comment

Vučiću sasvim odgovara da se protivljenje NATO paktu vezuje za desnicu, čiji deo ionako kontroliše, nema nikakve bojazni od ozbiljnijeg otpora.

Levičari i demokrate se neće priključiti protestu koji organizuju Dveri, DSS, SRS i slični, sigurna sam da Vučić i računa na to. 

Edited by Notorious
Link to comment

Na žalost, potpuno si u pravu. Možda su se znojili u proleće 2013.g, ali kada su briselski sporazum ishendlovali, sada je stvarno rutinski rad.

Učitavanje. Da sam hteo takvog premijera, glasao bih ga. Pre mislim da si ti razočarani bivši ljubitelj, ako ćemo već da učitavamo.

Ne, nije poenta na tome, već na tenzijama koje bi narasle u društvu.

 

Koga zaista briga za koga si glasao? Ukazujem samo na napisane besmislice ''nisam srećan što je tu ali dobro je što je tu''. 

Mislim ne znam čemu ta antiAV/antiNATO/levičarska poza kad je evidentno da je NATO good i da je AV good.

 

Samo je bedno što se isti proziva na susednim temama kad kinji nekog novinara a ovamo radi ponižavajuće stvari nasuprot volji 80% građana i za to mu se aplaudira. Imate željenog prosvećenog apsolutistu, čestitam, a to što vas ta nedemokratija katkad opali po čelu pa jbg, negde dobiješ negde gubiš, u zbiru vas ipak vodi pravim putem.

Edited by dillinger
Link to comment

et fm1782

Levičari i demokrate u ideološkom smislu, ne nužno članovi ili simpatizeri političkih partija.

Pa i ja sam mislio na njih.

Imperijalizam u humane svrhe je progresivan.

Nova levica

Link to comment

ko će bre danas da protestvuje, kakve veze ima da li desničari levičari

 

ne verujem da postoji razlog da izađe više od par iljada ljudi

 

eventualno da izbace zmaja iz parova

Link to comment

Koga zaista briga za koga si glasao? Ukazujem samo na napisane besmislice ''nisam srećan što je tu ali dobro je što je tu''.

Mislim ne znam čemu ta antiAV/antiNATO/levičarska poza kad je evidentno da je NATO good i da je AV good.

 

Samo je bedno što se isti proziva na susednim temama kad kinji nekog novinara a ovamo radi ponižavajuće stvari nasuprot volji 80% građana i za to mu se aplaudira. Imate željenog prosvećenog apsolutistu, čestitam, a to što vas ta nedemokratija katkad opali po čelu pa jbg, negde dobiješ negde gubiš, u zbiru vas ipak vodi pravim putem.

Nešto si pobrkao. Nisam anti NATO. Ali mi to nije presudan issue za glasanje. Inače nastavi da cmizdriš, ako ti je tako lakše.
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...