Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Sloba govna da jede

  • Replies 2.2k
  • Views 173.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Austrija ko pdf ovde:    

  • Lord Protector
    Lord Protector

    Austrian MP Werner Fehlinger, chair of Austria's NATO enlargement committee, warns in the video clip that EU seizure of all US bases—from Aviano in Italy to Ramstein in Germany and sites in Romania—wo

  • vememah
    vememah

    Nit' je poslanik nit' se zove Verner nit' je to državni komitet kako bi neko mogao pomisliti. Ginter je inače toliko bitan u Austriji da ne postoji stranica o njemu na Vikipediji na nemačkom. I da,

Posted Images

"Sporazum Srbije i NATO o saradnji u oblasti logističke podrške predviđa slobodu kretanja i diplomatski imunitet svim pripadnicima NATO u našoj zemlji, kao i privilegije koje sleduju diplomatama po Bečkoj konvenciji.

 

Pripadnici ovih tela NATO i njihova vozila imaće, kako se navodi, “pravo neophodnog slobodnog prolaza i pristupa kroz čitavu Srbiju” dok će se ulazak u zabranjene bezbednosne zone usaglašavati sa našim nadležnim organima. Naglašeno je i da se osoblju NATO na njihov zahtev mora odobriti pristup svim državnim i privatnim objektima u kojima se radi, uključujući i one u kojima se obavljaju ispitivanja i probe.

 

Celokupno osoblje uživaće diplomatski imunitet i biće oslobođeno plaćanja poreza, carina, PDV, moći će da uvozi opremu i ugovara nabavku robe, usluga i građevinske radove - bez ikakvih opterećenja. Tačnije, neće imati nikakve namete, osim za komunalne usluge."

 

Након што је Скупштина испуњена напредњачким креатурама ово ратификовала, данас је ово потписао и онај необразовани кловн са лажном дипломом што је изабран за председника Србије, чиме је окончана предизборна кампања и проглашена је победа на изборима који ће се одржати када им дуне.

Bei der Kaserne, vor dem gro(ss)en Tor

steht 'ne Laterne und steht sie nach davor

da wollen wir uns wiedersehen

bei der Laterne wollen wir stehen...

 

:wub:

 

 

"Sporazum Srbije i NATO o saradnji u oblasti logističke podrške predviđa slobodu kretanja i diplomatski imunitet svim pripadnicima NATO u našoj zemlji, kao i privilegije koje sleduju diplomatama po Bečkoj konvenciji.

 

Pripadnici ovih tela NATO i njihova vozila imaće, kako se navodi, “pravo neophodnog slobodnog prolaza i pristupa kroz čitavu Srbiju” dok će se ulazak u zabranjene bezbednosne zone usaglašavati sa našim nadležnim organima. Naglašeno je i da se osoblju NATO na njihov zahtev mora odobriti pristup svim državnim i privatnim objektima u kojima se radi, uključujući i one u kojima se obavljaju ispitivanja i probe.

 

Celokupno osoblje uživaće diplomatski imunitet i biće oslobođeno plaćanja poreza, carina, PDV, moći će da uvozi opremu i ugovara nabavku robe, usluga i građevinske radove - bez ikakvih opterećenja. Tačnije, neće imati nikakve namete, osim za komunalne usluge."

Oooo pa to znaci da vec danas Hrvoje i Janez, a koliko vec sutra i Vukota mogu pod oruzjem da se svrckaju po zemljici Srbiji, a ne da pred njima ne smemo da imamo tajni, nego ni PDV nece morati da plate. Kakva spektakularna kapitulacija. 

 

Sad kad je NATO u Srbiji, jel ima smisla da i dalje trazimo razloge zasto Srbija ne treba u NATO?

odbranite par dzamija pa se javite

Sad kad je NATO u Srbiji, jel ima smisla da i dalje trazimo razloge zasto Srbija ne treba u NATO?

Pa ima eto samo smo se naguzili a nismo deo druzine koja ide u pljackaske pohode po svetu.

Pa ima eto samo smo se naguzili a nismo deo druzine koja ide u pljackaske pohode po svetu.

Dobro, treba nesto ostaviti i za drugi mandat, jel tako tako je.

Dobro, treba nesto ostaviti i za drugi mandat, jel tako tako je.

Ili za DS ako se ponovo sastavi.

Vidim da je javnost, posle samo 9 godina, otkrila da je Srbija clan Partnerstva za mir  :lolol:

Eto i ovaj dvojac bez mozda ga uradi nesto dobro pa makar po inerciji.

A ovo je dobro... zašto?

Šta je dobro u ovome?

Šta je dobro u ovome?

"Sporazum Srbije i NATO o saradnji u oblasti logističke podrške predviđa slobodu kretanja i diplomatski imunitet svim pripadnicima NATO u našoj zemlji, kao i privilegije koje sleduju diplomatama po Bečkoj konvenciji.

 

Pripadnici ovih tela NATO i njihova vozila imaće, kako se navodi, “pravo neophodnog slobodnog prolaza i pristupa kroz čitavu Srbiju” dok će se ulazak u zabranjene bezbednosne zone usaglašavati sa našim nadležnim organima. Naglašeno je i da se osoblju NATO na njihov zahtev mora odobriti pristup svim državnim i privatnim objektima u kojima se radi, uključujući i one u kojima se obavljaju ispitivanja i probe.

 

Celokupno osoblje uživaće diplomatski imunitet i biće oslobođeno plaćanja poreza, carina, PDV, moći će da uvozi opremu i ugovara nabavku robe, usluga i građevinske radove - bez ikakvih opterećenja. Tačnije, neće imati nikakve namete, osim za komunalne usluge."

 

Након што је Скупштина испуњена напредњачким креатурама ово ратификовала, данас је ово потписао и онај необразовани кловн са лажном дипломом што је изабран за председника Србије, чиме је окончана предизборна кампања и проглашена је победа на изборима који ће се одржати када им дуне.

pretpostavljam da i vrs tako moze da se seta po nato zemljama i trpa nos gde pozeli. zar ne?

A ovo je dobro... zašto?

 

 

Šta je dobro u ovome?

 

Produbljuje veze sa NATO ciji clan Srbija treba da postane.

kao sto jednostrana primena ssp produbljuje veze sa eu

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.