Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Hvala. Vidim da su slicni vizuelno ali cini mi se da je George daleko napredniji. Vise kao platforma.

Verovatno ce nekad preci na George. ( i koristiti moj API iz 2012. :blush:)

Edited by bags
  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, maheem said:

+1

Al sa dobrim radnicima.

Ja sam zadovoljan sa Erste, imao sam je u prošlom komšiluku, radnice na šalterima su bili fenomenalne, posle su prešle u druge filijale a na njihovo mesto došli smotani i namrgođeni klinci. Al tad smo se i preselili. Ponovo Erste u komšiluku, ponovo super radnice na šalterima i najdivniji čovek koji radi kao obezbeđenje a zapravo je jedan harizmatični šef sale.

Dok su menadžeri Erste filijala kreteni ko ove spodobe iz skupštine

Pre toga sam bio u Intesi, grozomorno iskustvo.

 

 

Ovo kao da si opisao Erste filijalu na Bulevaru M. Pupina u ns :)
Jedini minus za Erste je što mi ta filijala u centru više nije pristupačna otkako sam promenio radno mesto, a sve mora u matičnu filijalu. Tako da već mesecima nikako da odem da podnesem zahtev za novu karticu, već i dalje objašnjavam na kasama da moraju da ubace karticu jer ne očitava beskontaktno :)

Link to comment

juče mi reče jedan čoek da 4 banke oterane u stečaj za vreme naših još nisu uspele da ga okončaju

 

svi poverioci su namireni, a para ima još ihaha

Link to comment
+1 za Erste, prešao zbog kredita ali sam od tad vrlo zadovoljan pa ću ostati i kada se to sve završi.
Jos malo, dok ne predju na novi program koji je kostao desetine miliona eur i koji se poradja kao Georgina, zbog silnih bagova i krešovanja...

Carić je otišao zbog toga, kako sam čuo.
Link to comment
7 minutes ago, vookela said:

Jos malo, dok ne predju na novi program koji je kostao desetine miliona eur i koji se poradja kao Georgina, zbog silnih bagova i krešovanja...

Carić je otišao zbog toga, kako sam čuo.

George :lolol:

Link to comment

George je bio sranje pre nekih 5,6 godina ali i tada nikada nije pukao na mom rootovanom telefonu. Najveci problem je bio ovde  nedostatak svih feature u odnosu na prethodnu aplikaciju. Sad su ubedljivo najbolja online banking aplikacija u evropi. Svaki put kad sam im trazio neki feature ili bi ga dobio za par nedelja ili bi rekli da postoji zakonska regulativa koja ga onemogucava.

 

PS.

Ovo vazi za verziju u Austriji. Ne znam koliko ga mogu unakaziti za druga trzista.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...