Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

  • 3 months later...

Stigle bežične sluške od 3 evra i kusur:

 

€ 1,57 20%OFF | Hot Sale I7s TWS Bluetooth Earphone Stereo Earbud Wireless Bluetooth Earphones In-ear Headsets For All Smart Phone

https://a.aliexpress.com/_uXIE21

 

Koristim ih dok sam sa klincima na noćnoj straži, palim po jednu i traju do 2 sata svaka, pa u kutiju na punjenje. S obzirom na cenu, 9/10

 

Ni ovo nije loše

 

€ 0,66  35%OFF | 2In1 Thermometer Hygrometer Mini LCD Digital Temperature Humidity Meter Detector Thermograph Indoor Room Instrument Dropshipping

https://a.aliexpress.com/_vq1ML

 

Vrlo lepo za saznati više o strujanju klimatizovanog vazduha po prostorijama, pogotovo u i oko krevetaca sa različitim nivoima.

 

Došle su i zaštite od bebećih nogica za auto sedišta kao i ogledala za posmatranje dok se vozaju unatraške ali kvalitet je nako, te stvari kupljene u Lindi su slične sa cenama ali dosta uverljivije glede kvaliteta.

 

Takođe merkam ovaj

 

€ 80,90  54%OFF | Xiaomi Mijia Mi Air Purifier 3C Digital LED display HEPA filter Xiaomi Home WIFI app + AI voice Smart control for good quality

https://a.aliexpress.com/_vkBpQH

 

Fin popust sa 170 na 72 evra, samo će da ide na burazovu nemecku adresu jer srpske pošte i kineske poštarine(za DE poštarina fraj iz poljske, za Srbiju 33 evra iz Kine)

 

Link to comment

Takve sluške sam i ja pazario ali za 4€. Deluju mi glomazno, a i zvuk je tuga, tako da valjaju samo za kratke pozive, nikako za neko trčanje ili kad nešto radim po dvorištu.

 

Inače uzeh i neki "pametan sat" M4 za 3,21€ dok se kod nas prodaju za 10+€. Stigao je za 2 nedelje što mi je za ne poverovati!!!

Link to comment

Почели су да шаљу из Литве неке пакете. То онда стиже баш брзо, мада када наручујеш увек пише да шаљу из Кине...

  • +1 1
Link to comment
On 10.7.2021. at 14:52, desboj said:

Takođe merkam ovaj

 

€ 80,90  54%OFF | Xiaomi Mijia Mi Air Purifier 3C Digital LED display HEPA filter Xiaomi Home WIFI app + AI voice Smart control for good quality

https://a.aliexpress.com/_vkBpQH

 

Fin popust sa 170 na 72 evra, samo će da ide na burazovu nemecku adresu jer srpske pošte i kineske poštarine(za DE poštarina fraj iz poljske, za Srbiju 33 evra iz Kine)

 

Tek kad krene naručivanje izbacilo mi još 15 evra poreza tako da ništa od ove varijante. Za slične pare može da se uzme i u Srbiji.

Link to comment
 
Tek kad krene naručivanje izbacilo mi još 15 evra poreza tako da ništa od ove varijante. Za slične pare može da se uzme i u Srbiji.
Poštarina valjda? 15 evra?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
On 10.7.2021. at 18:20, Hamlet Strašni said:

Почели су да шаљу из Литве неке пакете. То онда стиже баш брзо, мада када наручујеш увек пише да шаљу из Кине...

Jel tamo imaju neki distributivni centrar za Evropu? Meni je stigla neka džidža-bidža za kuću u roku od 20 dana od naručivanja,baš odatle.

Edited by Arkadija
Link to comment
7 minutes ago, Arkadija said:

Jel tamo imaju neki distributivni centrar za Evropu? Meni je stigla neka džidža-bidža za kuću u roku od 20 dana od naručivanja,baš odatle.

Verovatno. 

Link to comment
Kada dobiješ rezultate pretrage, dodatno daj filter free shiping
Bolje ne, jer time eliminises robu koja ima 0,nesto postarinu sto je zanemarljivo.

Bolje sort by purchase ili po ceni pa biras.
  • Hvala 1
Link to comment
On 15.7.2021. at 10:53, Frank Pembleton said:

Poštarina valjda? 15 evra?
 

 

Za nemačku adresu nema poštarine, ali naplaćuju PDV. Za adresu u Srbiji nema pdv, samo poštarina.

 

IMG_20210717_102838.thumb.jpg.59d1cb2735fa5d532079dc76c7c2f6d1.jpg

 

Edit

Ovaj konkretni više ni ne šalju u Srbiju, pre par dana poštarina je bila 33 evra.

 

Edited by desboj
Link to comment

Nema poštarine ni za Mađarsku, a za Albaniju je moguća ona od par evra, subvencionisana. Nama za sve veće od kabla za fon naplaćuju ono od 30 evra i više, premium slanje. Usraše nam lopovi u pošti i na carini čelično prijateljstvo.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...