Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Prvi put planiram neku porudžbinu sa Alija, ima kakav brzinski hint kako odabrati prodavca (ima ih kao govana za ovaj proizvod), i generalno cake na koje obratiti pažnju? Drugo, imam relativno istu cenu na Aliju i Amazonu, jel bolje možda preko Amazona ili da se držim Alija? 
 
Tnx
Ako imas mogucnost Amazona ne vidim zasto bi izabrao Ali, osim ako ne uzmes neku kurijersku (garantovanu) isporuku.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ima i toga, vec se kinezi "useljuju" i na Amazon pa i salju iz Kine. Uglavnom to bude skuplje jer Amazon ima striktnije uslove a verovatno i uzima veci procenat.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Hvala za savete, to mi je trebalo u principu.

 

33 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ja imam ove QCI sluške, i valjaju koliko i koštaju, dakle malo...

 

 

Imaš baš ove T5? Fuck, na nekim portalima ih nahvališe jbg...

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 25.12.2019. at 11:46, Skyhighatrist said:

Moje su QY19. Baterija im traje kratko, pune se dugo, zvuk im je slabašan...

Kad smo kod sluski jel ima neko ovakve? 

Trebalo bi da su vrh u toj cenovnoj grupi  https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Airdots-TWS-bluetooth-5_0-Earphone-DSP-Noise-Cancelling-Auto-Pairing-Bilateral-Call-Stereo-Headphones-p-1450592.html?ID=6284238&cur_warehouse=CN

Edited by Haralampije
Link to comment
  • 1 month later...
On 14.1.2020. at 8:31, Haralampije said:

 

Ja sam narucio te sluske jer me je zanimalo bas kakve su za te pare.
Zvuk je ispod proseka, jer za te pare mislim da ne mozes imati kvalitet zvuk i true wireless sluske.
Konektovanje preko BT-a na uredjaje je po meni nepotrebno komplikovano, ali hajde, na kraju uspes da sredis.
Kutija u kojoj cuvas mislim da nije idealna jer magnet nekad jace drzi sluske na mestu, pa sam dosta puta imao utisak da moram da kidam sve iz kutije. :D

Ako ih kupujes zbog prakticnosti - mozda ce ti smetati vadjenje i vracanje u kutijicu i to sto mogu nekad da izgube konekcije preko BT-a, a ponovo ih sinhronizovati nije bas trivijalno.
Ako ih kupujes zbog kvaliteta zvuka - preporucujem ti da nadjes neke druge, jer su ove stvarno ispod proseka i cak i neko ko je laik za kvalitet zvuka moze prepoznati (najvise manjka bas i ne moze bas sjajno da isprati jace zvuke bez neke distorzije).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...