Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Jedno čekam mesec i po dana, drugo oko mesec dana, a i jedni i drugi su stavili rok 90 dana. Trebalo bi kad tad da stigne, kao što rekoh, čekao sam na jednu isporuku od novembra do aprila :lol:

 

Link to comment

Je l' otvorite dispute kad toliko kasni? Meni su već vratili pare za dve isporuke koje čekam dva i po meseca i ističe purchase protection.

Link to comment

Ja sam posle 3 meseca otvorio dispute za to i dobio pare nazad i onda je stiglo 2 meseca kasnije. Pisao sam im da želim da im platim paket, ali su me iskulirali. 

Link to comment

Ja se razmišljam da za dve porudžbine otvorim dispute, već dugo stoji:
Item pending international transport availability
Pogotovo što sam našao na KP malo skuplje, ali bar ima...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Prihvatiće ti dispute ako ti ističe purchase protection. Inače ne verujem da će presuditi u tvoju korist na osnovu toga što u trackingu stoji na jednom mestu.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

kakve su ono poshtarine na aliju :ohmy:

sent from bubamoto
 

pa ričali smo

nema više džabe

razni dhelovi i ini kurci i palci

Link to comment

Izgleda kad je bio onaj štrajk u pošti da se napravio veliki zastoj koji je prouzrokovao veliki broj vraćanja paketa, refunda i slično. Pretpostavljam da u kombinaciji sa redukovanim saobraćajem zbog pandemije, Kinez jednostavno video da mu se ne isplati da trguje s nama.

Link to comment

Negde sam procitala da je za Srbiju isporuka 35 €, a za Hrvatsku 0.78€

Navodno jer im se ljudi odavde stalno zale, zbog nase poste, ne dobijaju pakete ili su prazni i onda traze da im se refundiraju pare.

Je l su tacne ove cene?

 

Znam da neki nisu dobili pakete jos od novembra-decembra, a u Srbiji su i nikakve zalbe niti zivkanja ne pomazu.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Ama to je zbog korone, vratiće se u normalu kad se ponovo uspostave uredne linije transporta robe.
Ma da, i Amazon je digao cene isporuke ozbiljno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...