Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

30 minutes ago, ducca said:

Treba mi nešto da poručim sa Alija ali baš taj djavo ne isporučuju u Srbiju, nemam alternativu, šta mi je činiti, ima neke šanse da se komunicira sa njima da ipak probaju slanje u ovu našu zabit ili da ne gubim vreme? Nula iskustva sa Alijem do sad, totalni newbie.

 

šta je u pitanju, ako nije tajna?

Link to comment
1 hour ago, ducca said:

Neka multimedija za kola :ph34r:

 

Ja kupio od shimpr-a :D

 

Bila je neka ozbiljna tema ali natrolovana na sto strana. Shimpr okači multimediju kao oglas iz zajebancije da dopuni trol, ali ispostavilo se da mi savršeno odgovara :laugh:

Edited by Mil@n
  • Haha 4
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nisam vekovima kupovala ništa sa Alija , imala sam karticu kojoj je namena bila samo za to , onoliko para na njoj koliko i narudžbina. Pa sam je ugasila. Kakva je sad situacija, podučite mene neuku a malo paranoičnu po pitanju sigurnosti,  da platim kreditnom vizom recimo ili ameriken karticom

Link to comment

Mozes da platis, to nije problem, u Srbiji je problem isporuka.

Cekam neke gluposti vise od 4 meseca, trebalo da stignu j sred strajka postara i jos ih nema.

 

Tako da, skoro pa se i ne isplati narucivati sa alija.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Mozes da platis, to nije problem, u Srbiji je problem isporuka.

Cekam neke gluposti vise od 4 meseca, trebalo da stignu j sred strajka postara i jos ih nema.

 

Tako da, skoro pa se i ne isplati narucivati sa alija.

hvala , ovo su neki personalizovani pečati, moj dizajn oni naprave i pošalju, probaću jedan, nikakva je para pa da vidim kad će stići . Na aliju su bukvalno džabe recimo oko 5 e , kod nas 25 

Link to comment
11 minutes ago, ljuttko said:

hvala , ovo su neki personalizovani pečati, moj dizajn oni naprave i pošalju, probaću jedan, nikakva je para pa da vidim kad će stići . Na aliju su bukvalno džabe recimo oko 5 e , kod nas 25 

Ja sam napravio jedan. Poslao im jpg. Stiglo brzo i radi kako treba.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam napravio jedan. Poslao im jpg. Stiglo brzo i radi kako treba.

eee, to, ja dizajnirala 3 komada , ne znam koji mi se više svidja i hoću sve :D treba mi za obeležavanje sika  sa zadnje strane. Šibni prepruku za prodavca ako imaš zapamćeno i nije ti teško :)

Link to comment

Nešto stigne za 10 dana,brže od ananasa ili shoppstera,a nekad se čeka skoro dva meseca 

Uglavnom sve vrednije što sam naručivao je dolazilo vrlo brzo  

  • +1 1
Link to comment

ja sam u oktobru narucila nekoliko rajfova za kosu, posljednji je stigao prije desetak dana. 

metalne nitne i prije toga, doslovno sitnica od dva eura, dosle su takodje nedavno, a bila sam i zaboravila da sam ih kupila.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...