Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

kupila dva para naočara, naručila početkom januara, posle našeg božiće, jedne stigle posle 10 dana, druge početkom februara

  • +1 1
Link to comment

Ja sma uzimao neki hub za kompjuter, naručio oko 30. januara, stiglo oko 10. februara... Poštarina bila nešto veća, ali sma našao gde je jeftiniji za tu razliku u ceni poštarine, pa me izašlo, manje više, isto...

 

Kad nađete nešto što želite, pogledajte, ako ima smisla, da li negde ima po sličnoj ceni sa pošatrinom, a da je poštarina veća, onda brže stiže,...

  • +1 1
Link to comment

ne znam za ali, ali™ na ebay uvek prvo prosurfujem za neki item koji me interesuje

pa sačekam par dana, onda mi sam izbacuje povoljnije varijante za isti

  • +1 2
Link to comment

@ljuttko

 

 

mozes da izvadis internet karticu,ja imam iz pokojne komercijalne banke...pri pejd je  i nije vezana ni za jedan racun nego sipas u nju koliko hoces i to trosis...ova moja traje 5god i radi za sve sajtove

Link to comment

Još mi stižu naručene stvari sa početka novembra. Sreća pa je sve sitne vrednosti. Nisu još stigla dva miša od po 2-3€.

Štrajk poštara je očigledno pogodio jako sve pošiljke čiji se put ne prati.

 

Sve skplje od 15€ mi je stiglo na vreme i u proteklih 12-15m je stizalo na vreme. Dobro sam prolazio sa naplatom PDV i porezima jer naručujem neke redje, neočigledne stvari pa su ih carinici odokativno ocenjivali pogrešno ali povoljno po mene.

 

PS

Skoro sam otkrio mogućnost samostalnog kreiranja virtuelne kartice u Intesi, preko same aplikacije. Ima mogućnost ograničenja visine isplate, traje do 6 meseci, definiše sopstveni pin ..... sve sam transakcije prema AExp., Paypal, Google Play ... prebacio na takvu karticu i miran sam.

  • Hvala 1
Link to comment

Meni piše 17, 7 e za ovaj Radišin model, plus neki kupon za popust,  plus popust ako je2 komada. Naruči 2 ja uzimam jedan  i imamo 2 posto  manje :D

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Meni na srecu ne treba toliko opcija :D  ali cu svakako nesto naruciti.

Od viška glava ne bolio, uzeo sma nkei kojimima sveeeee... :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, ljuttko said:

Meni piše 17, 7 e za ovaj Radišin model, plus neki kupon za popust,  plus popust ako je2 komada. Naruči 2 ja uzimam jedan  i imamo 2 posto  manje :D

Kinezi prevaranti

 

 

image.thumb.png.891dc1a188cf7c9978a514f2761250ee.png

 

 

  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, radisa said:

Ja sma uzimao neki hub za kompjuter, naručio oko 30. januara, stiglo oko 10. februara... Poštarina bila nešto veća, ali sma našao gde je jeftiniji za tu razliku u ceni poštarine, pa me izašlo, manje više, isto...

 

Kad nađete nešto što želite, pogledajte, ako ima smisla, da li negde ima po sličnoj ceni sa pošatrinom, a da je poštarina veća, onda brže stiže,...

 

Probaj onaj DE prevoz za jeftinije stvari iz EU, pisao sam na globalnom shopping vodiču o toj ekipi.

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Milosh76 said:

Kinezi prevaranti

 

 

image.thumb.png.891dc1a188cf7c9978a514f2761250ee.png

 

 

Vid mene , možda imam popust jer sam naručila još jedan pečat upravo :Dali.thumb.jpg.5174f481c616b50ff49b0131842c6300.jpg

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...