Jump to content
IGNORED

Advokatura


Tribun_Populi

Recommended Posts

Ono je bio raspad u smislu da se nije znalo ko pije, ko placa, ali jbg ipak se dizao glas kad je trebalo. Postojale su neke, sto bi rekli "crvene linije".

 

Ovo sad je preslikano stanje iz politickog zivota. Vlada jednoumlje, Tintoru po kolicini samohvalisavosti samo Vucic moze da parira. Sva rasprava se sa skupstina preselila na one uzasne viber grupe.

 

Zora Dobricanin je blago receno sporan kandidat, niko rec nije rekao.

 

Veceras Gajic u utisku, bas me zanima hoce li pomenuti.

Link to comment

A kad  bolje razmislim,  pitanje je koje je to vreme "pre Tintora" s obzirom da je Tintor u upravnim odborima što AKB, što AKS već 10 godina.

 

Ista ova ekipa Tintor, Dragoljub Djordjevic, Zora Dobricanin vedri i oblaci advokaturom od 2010. godine. S izuzetkom što im je Šoškić privremeno pomrsio konce u periodu 2014-2017.

Edited by bejzbolka
Link to comment
  • 1 month later...

Braco, da ne kazem kolege (posto formalno jos nismo), polozio sam u januaru pravosudni, danas advokatski.. Ostaju jos formalnosti i konacno polaganje zakletve, pa u borbu.. 

Znam da nece biti lako, ali imam dovoljno volje, a nadam se i nesto znanja. Ili kako je to Velja Ilic svojevremeno rekao Tadicu "pa ako ste vi kao profesor psihologije bili dobar ministar telekomunikacije pa i ja cu se nesto snaci tu usput". :D

Nadam se da je to za pocetak dovoljno, pa da cu polako pronaci neko svoje mesto pod suncem. 

  • +1 7
Link to comment
Hvala druze [emoji4]
U prestonici, ali Vojvodine.. [emoji4]
Tako da sam verovatno na nekoj granici izmedju tih kategorija [emoji3]
Da znam koga da jurim za zamenu u NS :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
2 minutes ago, napadaj said:

Poznanik koji podnosi tužbe za povraćaj troškova obrade kredita za 5.000 ljudi ne može da skine kez sa lica od promene tarife.

Baš me interesuje kako je skupio 5000 tužbi a da nije prkršio svaku moguću stavku kodeksa.

Edited by Moća
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...