Jump to content
IGNORED

Advokatura


Tribun_Populi

Recommended Posts

On 7.3.2020. at 16:44, Moća said:

Ti rece da ces da predjes u samostalne vode a ne da se jebavas sa tim majstorima vise.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ta odluka nije tako jednostavna kada tvoj prihod čini 2/3 kućnog prihoda, a trošiš cca 1000 evra mesečno na raznorazne terapeute i logopede za decu...

Link to comment

Šabačka advokatica Vere Palinkaš dobila je prijavu disciplinskom tužiocu Advokatske komore Šapca jer je pre četiri meseca, u novembru, u restoranu „Euforija“ naručila Bajaginu pesmu „Pada vlada“. Bizarnost ovog slučaja je utoliko veći što je vođa orkestra odbio da otpeva ovu poznatu Bajaginu pesmu iz filma „Profesionalac“.

https://www.danas.rs/drustvo/dobila-prijavu-jer-je-narucila-bajaginu-pesmu-pada-vlada/



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Elem, gledao sam sada ovu uredbu o korišćenju sredstava. Paušalci bez zaposlenih i sa samo jednim računom (ja), ne moraju ništa da rade, samo će im u nekom trenutku pare biti uplaćene na račun.

 

Jedino što me zbunjuje je što kaže da direktna davanja smeju da se koriste samo za isplatu plata i naknada zaposlenim. Da li to znači da ja te pare moram da prebacim na svoj tekući račun koji imam i da ne smem sa namenskog računa npr da platim porez ili ing pro tim parama?

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

SNS dupeuvlakaci iz komore u klasicnom vucicevskom maniru zakukali sto ih advokati prozivaju po drustvenim mrezama.

 

Inace, radi se o grupi koja je vlast u komori preuzela upravo sireci najgnusnije lazi po Viber grupama o tadasnjim predsednicima AKB i AKV, da bi potom odrzali svoje izbore i uz pomoc SNS se ustolicili u fotelje. Viktor Gostiljac je izabran na skupstini na kojoj nije bilo kvoruma, a u vreme izbora nije ispunjavao uslov o dovoljnom broju godina rada u advokaturi, a koji je neophodan za kandidaturu.

 

O njihovom zestokom suprotstavljanju rezimu  najbolje govori to sto redovno gostuju u emisiji Kafa sa Djukom. Inace, Djuka je sacekao da oni preuzmu komoru da se upise kao advokat, jer je dobio signal da ga Soskicev UO nece primiti.

IMG_20200724_083009.jpg

rsz_img_20200724_083012.jpg

Link to comment

Ista ovakva saopštenja pišu navijačke grupe - nemojte, grobari, mi smo apolitični, u prethodne tri godine smo proterali izdajnike i neprijatelje Partizana, moramo biti jedinstveni bla bla...

 

 

Link to comment

Bio je ako se ne varam prosle nedelje protest ispred Ministarstva pravde, povodom policijske brutalnosti na nedavno odrzanim protestima.

 

https://www.pravda.rs/2020/7/14/ustali-i-advokati-drzava-krsi-zakone-na-decu-poslali-konjice-i-hamere/

 

Nisam siguran za danas, moguce da je isti povod. Naravno, komora se oglasila i saopstila da ona ne stoji iza protesta.

Ec40RfuXkAAl8_F.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...