Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

Metni i da dodeljujemo prestižnu nagradu Zlatni tukan i da organizujemo ispitivanja javnog mnjenja putem naučno korektnih pollova...

 

Saša Radulović 54%

Stipe Šuvar 45%

Vojislav Koštunica 1%

Link to comment
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

otvorite neki skrill racun za pocetak, npr, pa kad ta nvo bude raspoloziva, predjite na nju

 

skrill kasnije moze da koristi i fondacija, u teoriji

 

a sa njime mozemo i mi van srbije da uplacujemo 

 

+1

 

u stvari, mislim da nam cak ni ne treba poseban racun neke nvo.

svako od nas moze otvoriti skrill racun(ako ga vec nema) sa kojeg moze slati i primati novac, bez obzira dal je u srbiji ili van nje, 

a novac se moze podici preko skrill mastercarda sa bankomata ili prebaciti doznakom na devizni racun.

Link to comment

Pitanje: da li da nam udruženje bude samo ovako humanitarno ili ćemo da se bavimo i našim standardnim stvarima tipa iskorenjivanje rasizma, homofobije etc? Da mećem i to u Statut?

 

Само хуманитарно.

Link to comment

ako cemo se nalaziti u cetvrtak najbolje je da do tad vec imamo sve spremno i samo da se ispotpisujemo

Ako cemo se nalaziti u cetvrtak, bilo bi dobro da prvi ulog u zajednicki fond bude onaj koji je svako namenio da potrosi na Radule okupljanju. 

Link to comment

Sjajna ideja, prijavljujem se da radim bilo sta - secanje dzakova, lopata, voznja o mom trosku kada se transportuje pomoc i naravno donacije.

 

Samo nemojte da ste vucicevci, nego povezujte nekako taj racun sa paypalom da i inostranstvo moze da doprinese na lagodan nacin.

Link to comment

mislim da ću u taj fond da ubacujem neku crkavicu mesečno, da se nađe, putem trajnog naloga mojoj banci a namenski kada treba onoliko koliko je pristojno.

Link to comment

I ja bih zamolio da otvorite paypal, ili nesto slicno sto omogucava da se uplati sa dva klika a nema desetine funti provizije.

 

mislim da u srbiji ne mogu da raspolazu novcem sa paypala

 

skrill :)

Link to comment

Pitanje: da li da nam udruženje bude samo ovako humanitarno ili ćemo da se bavimo i našim standardnim stvarima tipa iskorenjivanje rasizma, homofobije etc? Da mećem i to u Statut?

Iskorenjivanjem svih oblika ekstremizma, kako levog tako i desnog....

 

 

 djurkovic-misa.jpg

 

Šalim se, naravno, :P 

 

 

Kako li će izgledati osnivačka skupština?!

 

Dolazi Luba, otvara cenjeni skup, obrazlaže ideju iza osnivanja humanitarnog udruženja. Uklizava neko sa filma komentarom, vidi ovu što voli Lost, njoj treba da verujemo (gunđa u zadnjoj klupi renovirane sale opštine Savski venac koju smo dobili preko veze). Domaćin moli da se ne dobacuje. Na ponovni komentar veoma nerazumljive sadržine, predsedavajući sebi u bradu komentariše tja i i zameniku predsedavajućeg, za koga niko ne zna da li je kavkaski civilni vojnik ili pak istoričar, u poverenju saopštava da ovako dosadno nije ni na dečijim rođendanima.

 

Polovina osnivača već je napustilo cenjeni skup, kada iz zadnje klupe ustaje rezident sa Moderacije i osporava identitet prisutnih, argumentujući da je u poslednje vreme došlo do masovnog menjanja imena i da se ovde ne zna ko je ko i ne zna se ko je lud ne zna se. Prisutni Oxymoron ovom gospodinu uljudno saopštava da je njegov nastup ispunjen zveketom dobrih namera ali da je, realno, tukan.

 

Miralem i Eraser sede na suprotnim delovima sale i hrane se međusobnim upadicama. To sve već ne liči ni na šta. Predsedavajući oglašava pauzu jer Darling i Vasa kuvaju na terasi. Moment of zen. Dalje smo se već nešto podogovarali i punih stomaka osnovali to što treba da se osnuje. 

Link to comment

I ja bih zamolio da otvorite paypal, ili nesto slicno sto omogucava da se uplati sa dva klika a nema desetine funti provizije.

ne može paypal u srbiji

Link to comment

Jedan veliki pozdrav svima, tu sam već godinama ali sam valjda jedan od onih, koji više vole, da čitaju nego da pišu. Kad oformite fond, setite se i mene, da dobacim neku paru, pošto mi ovo okupljanje liči na nešto ozbiljno i da se ne mislim, da li će moje pare otići na kafe i šoping sekretarica u humanitarnim udruženjima, čega sam se već nagledao, nego direktno nekome, ko će od toga kupiti džak brašna ili dušek. Stavite nekakvo uputstvo za uplate iz inostranstva, kako i kuda da se šalje. Možemo te pare da nazovemo pretplatom na PPP Novosti, koje su me zaštitile od uticaja raznih Kurira, Bliceva i ostalih fekalija u papirnatom i e-izdanju

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...