Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Jbt, Čeda i Šešelj sani po sebi garantuju cirkus i spektakl, ali koncept emisije djeluje kao težak promašaj, kako li će tek dosadno biti kad budu neki krš gosti... Pored svih ćirilica i ostalih jutarnjih programa, ne vidim smisao ovoga, sa sve tupavom Vericom

Link to comment
2 minutes ago, Friend said:

Pa da se pokrije dolazeci Utisak u istom terminu i sa istim konceptom.

Apsolutno, to je i jedini cilj ove emisije. Sa sve nameštenim uključenjima gledalaca. A sledeće emisije garantovano ugošćuju trio istomišljenika, Čeda je bio samo incident ...

Link to comment

gledala sam desetak minuta. pa ovo je prekopiran utisak nedelje sa sve ovom tužnom amerikanom u pozadini. čeda krenuo da govori, moj utisak za ovu nedelju... a ova ga ispravlja, objava! :lol:

 

Link to comment
15 minutes ago, Friend said:

Pa da se pokrije dolazeci Utisak u istom terminu i sa istim konceptom.

A kao da će neko ko bi inače gledao UN odlučio da ne gleda da bi gledao Vericu Bradić i njene goste. 

 

Ovo više djeluje kao proizvodnja materijala za jutarnji ponedjeljkom i objave Pink vijesti, ono, Kontravizija za ljude preko 10 godina i isto toliko IQ. 

Link to comment
9 minutes ago, slepa živana said:

gledala sam desetak minuta. pa ovo je prekopiran utisak nedelje sa sve ovom tužnom amerikanom u pozadini. čeda krenuo da govori, moj utisak za ovu nedelju... a ova ga ispravlja, objava! :lol:

 

:laugh:

 

aliekspres utisak nedelje, sa isto takvom opozicijom.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
22 minutes ago, James Marshall said:

A kao da će neko ko bi inače gledao UN odlučio da ne gleda da bi gledao Vericu Bradić i njene goste. 

 

Ovo više djeluje kao proizvodnja materijala za jutarnji ponedjeljkom i objave Pink vijesti, ono, Kontravizija za ljude preko 10 godina i isto toliko IQ. 

Poenta je da "spreči" da neko ko troši pink zaluta na UN. Sad ne treba, ima "na istom kanalu isto to" ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...