Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Opako smaraju na sajtu sa njihovim problemom. Ideja je da tamo pročitam neku vest, ne može da naslovnica danima bude isključivo klanje SBB-a sa telekomom i usputni telegrami podrške.

 

Usput, smaraju sa SBB-om, kog bih ja sa zadovoljstvom zatukao, moje iskustvo otkazivanja ugovora s njima je bilo jedinstveno.

Link to comment
15 hours ago, Anonymous said:

Opako smaraju na sajtu sa njihovim problemom. Ideja je da tamo pročitam neku vest, ne može da naslovnica danima bude isključivo klanje SBB-a sa telekomom i usputni telegrami podrške.

 

Usput, smaraju sa SBB-om, kog bih ja sa zadovoljstvom zatukao, moje iskustvo otkazivanja ugovora s njima je bilo jedinstveno.

Meni je to fantasticna taktika.....

Svuda po programu smaras gledaoce sa time da treba da se vidi N1.Gledaoce koji te vec gledaju.

To ti je kad se menadjeri dovate kreiranja...

Link to comment

Jeste to bilo malo neprijatno. Podsetili su me na B92 nekad, ali mnogo važno... Imaju oni dovoljno kvaliteta, pa nije bitno što imaju i takvih stvari.

 

Bolje i to nego da kao ideal postaviš dosledno mediokritetstvo ala B92 svojevremeno ili, još gore, TV Prva... Koji su imali još više gafova i nedopustivosti™, ali namerno ili iz poze ili zbog neozbiljnosti inače dobrih kadrova, uvek spremni na samokritiku i kritiku - i dalje marširajući za idealom uzornosti, kojem svi mediji moraju da teže...

 

edit: super je i to što su formirali Novu S, pa tamo prebacuju sve najgore. Barem po meni, nekome drugome je najbolje to što tamo emituju. Kako kome...

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...