Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Da malo vratim temu o "ukradenoj ogrlici" . Lično mislim da je urbana legenda ali mi na tw iskoči video iz neke BK emisije u kojoj se pominje (i rasprava na tu temu)


Link to comment
 
Frenče, može li malo podrobnije objašnjenje, za nas nešto mlađe?
Nije se gadio, da sa još par likova iz "urbanog beograda" učestvuje u "kreativnom timu" koji je radio Arkanovu kampanju. Čisto da neko pročisti tone video materijala koji je stigao u montažu...
Jbga kinta je bila dobra...







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment
On 18.7.2021. at 22:59, fusion_ said:

Da malo vratim temu o "ukradenoj ogrlici" . Lično mislim da je urbana legenda ali mi na tw iskoči video iz neke BK emisije u kojoj se pominje (i rasprava na tu temu)
 

 

Kakva šizofrenija u komentarima :laugh: Dakle, svi su gledali, svi se sećaju, samo još da se dogovore jel to bilo sredinom 90ih ili 2000. Je l bilo na Politici ili na Pinku. Je l bila (Mini)Maksovizija ili Nedeljno popodne. Je l falio biser iz ogrlice ili dijamant. Je l ogrlica te žene što je zvala ili njene sestre… itd. 

Link to comment
On 18.7.2021. at 9:22, Jumanji said:

Je l to ova ogrliica?
 

Nije, neko je već kačio ovo, imaš snimak cele ep iz koje je taj ss na YT, još je na njenom zvaničnom kanalu. Problem je što Ceca tih godina nije izbijala iz Minimaksovih emisija i uvek je dolazila stilizovana kao za dodelu Oskara, sa nekim skupocenim nakitom, i uvek je bila neka prenabudžena ogrlica. Ja sam tad bila dete, ali volela sam da se zalepim za TV i gledam Minimaksa, i mogla sam do pre neku godinu sa sigurnošću da ti prepričam ceo događaj, od toga kako je Ceca bila obučena do boje glasa te žene koja je zvala. A zapravo nisam gledala (bila sam ubeđena da jesam), samo sam zilion puta čula tu priču :sleep: Tako da, od “lično sam gledao/la” nema ništa, ovde bi samo snimak tog poziva definitivno razrešio dilemu.

  • +1 1
Link to comment
On 18.7.2021. at 17:56, James Marshall said:

Odbrana i poslednji dani su po mnogim listama najbolji album svih vremena. Meni nisu, ali dosta ljudi se kunu u to. 

 

On 18.7.2021. at 18:07, ragasto said:

Ma znam. Kune se deo rok kritičara iz 80ih i 90ih. Za prethodne i potonje generacije taj album ne ulazi ni u prvih 5

@James Marshall

oduvek sam smatrao da je josipin "istorija jedne ljubavi" nešto što nije moguće da se prevaziđe. tekst, muzika, muzičari, aranžmani, njen glas........posle toga arsenov "homo volans". ovo što navodite mi je bezvezno, ima jedno 50 boljih albuma.

Link to comment

Meni jedan od najomiljenijih ikada, a jedno vrijeme definitivno najdraži, slušao sam ga svaki dan u nekoj fazi muzičkog usavršavanja. Što bi danas rekli - masterklas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...