Jump to content
IGNORED

velika ivanča


Ayatollah

Recommended Posts

Svi su bili relativno bliski rođaci, bar tako pišu novine.Inače, i ja mislim da je ovde presudan neki netretirani PTSP iz ratova u kojima nismo učestvovali.

Edited by Syme
Link to comment
  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    28

  • Turnbull

    26

  • gagorder

    24

  • fonTelefon

    23

ne čuje se pištolj toliko jako.
Jeste da nisam bio u vojsci™, ali odlično znam kako se čuje pištolj. Selo, noć, 5 sati ujutru. Čuje se kao bomba u gradu.Da ne pominjem ukućane - koliko sam razumeo, niko od ubijenih nije živeo sam.
Link to comment

Питање је колико би им помогло закључавање у овом случају. Према изјавама ових што су преживели тај комшија/рођак није био проблематичан. Претпостављам да би му свако отворио врата у сред ноћи мислећи да је у некој невољи.

Link to comment

da, i meni je cudno da su "svi ubijeni na spavanju". razumem da je imao vremena da pobije ljude dok je stigla policija do sela, ali da svi ostanu na spavanju nakon toliko hitaca je malo cudno.

Link to comment

ja "na spavanju" citam kao "delimicno razbudnjeni i zbunjeni", nemojte se hvatati za rec.sigurno nisu od nekog "tras" iz druge kuce pomislili da komsija ubija redom.

Link to comment
Jeste da nisam bio u vojsci™, ali odlično znam kako se čuje pištolj. Selo, noć, 5 sati ujutru. Čuje se kao bomba u gradu.Da ne pominjem ukućane - koliko sam razumeo, niko od ubijenih nije živeo sam.
to kaži tičeru :)elem, moj drug je ranjen iz pištolja u nogu u kući u dvorištu odmah pored moga, kasno uveče, nema buke, moj prozor na kući prema tom dovrištu otvoren, mi budni, tv ugašen, miran kraj. apsolutno ništa se nije čulo dok nije došla hitna & policija.zatvoren prostor, zatvoreni prozori, ljudi spavaju...
Link to comment
ja "na spavanju" citam kao "delimicno razbudnjeni i zbunjeni", nemojte se hvatati za rec.sigurno nisu od nekog "tras" iz druge kuce pomislili da komsija ubija redom.
ma da, logicnije mi je "imao vremena dok nije stigla policija, a ljudi zbunjeni". ne znam, jezivo mi je, pokusavam da zamislim situaciju, koliko su kuce bile daleko jedna od druge...
Link to comment

Ali vesti... Svugde gde sam pogledao, posle lida i obaveznih pasusa, brejk u priči je kako je ova vest TREĆA NA BBC-ju ili kako je o tome izvestio LE MONDE ili tako neki kurac, jebote zar su stvarno toliko jadni novinari (ili urednici) da podilaze najnižim instinktima SRBIN OPET POBEDIJO tipa, čak i kada je reč o ovakvoj tragediji?

Link to comment

šta vas čudi, ovde je sport "kako na nas gledaju u belome svetu" među najpopularnijima.kako stoje berzanske akcije srpskog imidža, u padu su danas, shame on us <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...