Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

fala :(

 

ne jedem i ne volim kolace... ali radovace se moj sin :)

 

edit: hm, smislicu ja neku slanu verziju, samo da vidim kakvo je testo. uvaljacu u sitne cvarke :lolol:

Edited by aram
Link to comment

reko si da mesis kad si nervozan. a ovo s davljenjem testa u vodi je neobicno, cak i meni koja slabo, ako ikad, kuvam s kvascem, izazov je. 

popodne se radi to -_-

 

inache, u verziji moje familije, nikada nisu ishli orasi, samo shecer. baba i keva to prave rutinski, u vodu iz chesme... sad mene zanima, shta bi bio varijetet dostojan promene, da se neshto doda u shecer, a da nisu orasi (ili slichni plodovi, poshto onda junior ne moze da jede)? naravno, uvek moze pola pola, nije problem...

Edited by gospa buba
Link to comment

@darling

pa volim, al volim posle i da pojedem to sto sam mesio :)

 

@buba

a cvarci se odbacuju kao ideja? :(

moj sin odlepljuje na kombinaciju jabuka na sitne kockice i braon secera, mozda tako nesto?

Link to comment

mozda u cimet? kurtos kolac fazon? dal cimet gori? 

il u secer, pa posle nek maze dzemom, nutelom, il vec sta voli...

znaci, bubo, i tebi je ovo domaci kolac...  majka mi je tolko uskraciteta u zivotu priredila  :lolol:

 

@ aram   ja najvise volim da tovim druge, dok napravim, izgubim zelju da jedem. isto tako volim kad mi neko napravi nesto lepo. tudje, sladje :)

Edited by darling
Link to comment

uf ja baš volEm da ja spremam, i onda kad bude sve gotovo sednem, jedem* i uživam :)

 

a volim i za druge, naravno

 

 

 

 

*jedino što se može desiti kad spremam samo za sebe posle jedem direktno iz šerpe ili sl :piggy:

Link to comment

mozda u cimet? kurtos kolac fazon? dal cimet gori? 

il u secer, pa posle nek maze dzemom, nutelom, il vec sta voli...

znaci, bubo, i tebi je ovo domaci kolac...  majka mi je tolko uskraciteta u zivotu priredila  :lolol:

domaci, jashta.

 

mislim da bi sitne stvari gorele, mada za cimet nisam sigurna, uvek je bio samo shecer. meni su u glavi pistaci, isto tako lomljeni na krupno, kao danak novom dobu, ako bih unosila zivinu u program :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...