Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Smoked ne zanci da je classicno dimnjen na hrastu... vec je stavljen smoke flavor u brine (voda+so+secer)EU je zabranila classicno dimnjenje
ovo mi je interesantno, koliko ja znam kod nas se nista ne dimi na hrastu, bukva ili neke vocke eventualno se koriste za dimljenje.
Link to comment

klasično bosansko-hercegovačko dimljenje ide na bukvi bez kore, ali sam čula da je i na hrastu skroz oknisam sigurna ali mi se nešto po malom mozgu mota da sam nekad čula da je najbolje dimljenje na klenuedit:sad se setila, nije klen nego lijeska

Edited by duda
Link to comment

prijele mi se tempura snacks za rucak, tj branc, jer sam ustala u podne. kupila sam skampe, a crvene i zute babure imala kod kuce. jos i uzmem jedan slatki krompir (ko sto sam ranije napomenula, zene koje jedu svitpotejto ima vece sanse da dobiju blizance). medjutim, ja sam samo papriku, crni luk i malo krompira isprzila. uopste mi se nisu jeli skampi na kraju.uspeli su mi ko u kafani jer je tajna u koriscenju iskljucivo samo zumanca, brasna i led ledene hladne vode.

Edited by MayDay
Link to comment

izvršila kolosalni zajeb tako što sam umesto punjenih paprika iz friza izvadila čisto mleveno mesoi ondak morala da jedem rezance bolonjeze, koji su takođe super njam fljp, ali mi je malo rasturulo i koncepte sa salatama, hlebovima i čipsom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...