Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 2/4, NBA 0/2. Fudbal metiljavo, cim je fiks odigran. Sevila lagano do 2 gola. Moji kilavci su uspeli da prime 3 komada od strane jednog od najlosijih napada u ligi, srecom te je tu bio viner da me pokrije. NHL kao i obicno. Islandersi dobise; Minnesota prima 3 komada, u prvoj trecini i kasnije se nisu uspeli vratiti. U Denveru je falio jedan gol, Edmonton rutinski do overa. San Jose je jos jednom prosao na golove, sada uz dosta srece. NBA polako posustaje. San Antonio je dobio, no nije bilo srece sa Oklahomom. Samo 38 poena, u 3. cetvrtini, sta li su oni igrali. Dallas mi je jedan od omrazenih timova i to se potvrdilo i sinoc. Nepredvidljiva ekipa, uspeli su da odigraju minus, mada je granica bila prilicno niska. Tja, ponovo se desilo da sam losije pogodio jacu grupu(1/4, 2/3), a to nikada nije dobar znak. Srecom te je otvaranje nedelje bilo odlicno, pa se nisam previse nervirao.

 

 

Fudbal

 

Man City-Everton 3+

 

Tottenham-Leicester 3+

 

Liverpool-Arsenal 3+

 

Kvote, 1.49, 1.81, 1.99.

Man City kod kuce igra dosta efikasnije, a i Everton ima sezonu gde daje i prima puno golova. Tottenham i Leicester su u kupu odigrali odlican mec, te slican duel ocekujem i danas. Liverpool ne igra bolje sa novim trenerom, ocigledno je da ce tu trebati par pojacanja. Arsenal ima standardne probleme sa povredama. Kada se sve sabere, ovaj par je zavrsio u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Milan 2+, Chelsea P/K1, PSG 3+, Porto P/K2, Barcelona 3+. Kvota 3.85.

 

 

NHL

 

Toronto-Columbus 5+

Calgary-Florida 5+

 

Kvota 2.48.

Ne bas simpaticni parovi danas, te probah oprezni dabl, za manji ulog.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Dallas >205.5

 

Denver-Golden State >206.5

 

Brooklyn-New York w2

Houston-Minnesota >201.5

 

Kvote 1.60, 1.60, 2.43.

Sinoc su i Oklahoma i Dallas zatajili, te ocekujem kanonadu danas. Golden State mi je primarno tim za over, mada ni hendikep nije veliki, no ipak se odlucih za prvu varijantu. New York ove sezone deluje kao mnogo ozbiljniji tim od Netsa. Nije mi jasno zasto se Minnesota ovako raspada, no protiv Rocketsa bi trebali dati dovoljno za plus.

Singlovi su otisli na kombo tiket.

Link to comment

Na bet365 je potpuno ludilo sa kvotama na meč Olimpijakos Nikozija - Aris Limasol..

Neverovatno kako se kvote menjaju...under 4,5 je u jednom trenutku bio 1,53, pa 2,60..pa opet nazad..deluje da će biti još golova.

Prvo poluvreme upravo završeno 0-1, crveni za domaće i pre toga je bio penal za goste.

Odigrao sam under 4,5 @2,60 sa namerom da uradim cah-out kada se opet spusti, međutim buđavi pokerstars je sklonio iz ponude, tako da mogu samo da se molim :frust:

 

Valjda nisu smradovi namestili 5+

Edited by Godfrey
Link to comment

zna neko kakvo je stanje sa mustafom shakurom iz ludwigsburga? prošlu nije igro pa su pukli od zelene gore, ako je tu igrao bi hendi na njih

Edited by Kurdy
Link to comment

Hapoel-Galatasaraj-Hapoel-Galatasaraj-Hapoel-Galatasaraj-Hapoel... Na poslednja tri tiketa odaberem kretenski umesto dobitnog tipa.

 

Ovi divljaci igraju neku svoju igru, ciglari ciglare, znalci statiraju ili se glupiraju.

Link to comment

PL je ove sezone najteza za pogadjanje. Glupavi rezultati iz kola u kolo. Steta sto Liverpool nije izjednacio ranije, pao bi nekako i 7. gol; ovako pokrih samo pola uplate, a i to zato sto je 5+ proslo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...