Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal+NHL 1/2. CL nisam mogao provuci bolje. Dva najsigurnija para za golove nisu dosla ni u minimalnoj 3+ varijanti, dok je Tottenham prosao uz dosta srece. Tampa uredno; mogao sam bolje iskoristititi NHL meceve (Ottawa i St. Louis su nastavili 5+ serije). Kao sto rekoh, kada pogledam rezultate CL, moram biti zadovoljan bilansom, jos je prosla kvota blizu 2.

Smanjih uplatu danas, skoro minimum; cekam vikend pred reprezentativnu pauzu da odigram jace.

 

 

Fudbal+NHL

 

Man City-Shakhtar 3+

Valencia-Young Boys 2+

Bayern-AEK 2+

Plzen-Real Madrid 2+

 

Lyon-Hoffenheim 3+

Washington-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.93, 1.75.

City je prethodni duel kao domacin, protiv istog protivnika dobio sa 2-0, no negde se mora i rizikovati. Bayern kilav, nijedan 3+ u CL, protiv Ajaxa su mi izbili pristojne pare. Valencia nepouzdana, no 2 gola valjda mogu pasti, protiv najslabije odbrane ovosezonske CL. Real, sta tek reci za njih; da je tu Ronaldo, ocekivao bih rutinsku petardu, ovako ni 3+ nije izgledan. Lyon i Hoffenheim lice na siguricu, kao i ovaj NHL par.

 

Prateci tiket, Valencia w1, Bayern P1, Ajax X2, Lyon 2P2+, Man City P1+, Real Madrid P1+. Kvota 5.29.

Link to comment

Nesporazum; napisao sam nesto pa sam shvatio da ne treba to da pisem, pa obrisao i napisao samo "necemo to"

Ali da, ispalo je kao da se odnosilo na tvoj post. Ja sam kriv za zbun ;)

Link to comment

Fudbal+NHL 1/2, Man City je dosao 6+, prosao je i prateci tiket CL. Za razliku od utorka, juce su rezultati CL bili skoro idealni. Za Bayern sam se plasio da li ce pasti i dva gola; ako izgube od Dortmunda, nadam se da sledi smena trenera. City raspucan; Lyon i Hoffenheim odigrase jos jedan zabavan mec. Cekah mec u Washingtonu za kombo; normalno da je pogodjeno 5-6 stativa, uz 60+ suteva i samo 3 gola. Kao sto rece jedan drugar, kao da neko gleda u tiket. Uzeh nesto, zahvaljujuci bonus stvarima, mada je pomalo neverovatno kako ove skroz sigurne utakmice ne dolaze.

I danas uplata malo iznad minimuma.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Zurich 3+

Lazio-Marseille 2+

Akhisar-Sevilla 2+

Genk-Besiktas 2+

 

Kvota 2.08.

Probrah cetiri para iz dosta siroke ponude EL. Lever je sve do sada isao u 3+, pa ih probah i danas. Ostalo u opreznijoj varijanti.

 

NHL+NFL

 

Tampa-NY Islanders 5+

Pittsburgh-Carolina >45.5

 

Dallas-San Jose 5+

Ottawa-Las Vegas 5+

 

Kvote, 1.89, 2.03.

Pittsburgh i Carolina bi trebali otici lako preko ove snizene granice. 5+ trend, Tampa 9/10, NY Islanders 6/10, Dallas 6/10, San Jose 10/10, Ottawa 10/10, Las Vegas 5/10.

 

Prateci tiket, Boston w1, Edmonton 5+, Philadelphia 5+, Montreal w1, Chicago w1, Los Angeles w1, Houston >209.5. Kvota 19.33.

Edited by Miljenko
Link to comment
9 hours ago, renne said:

Zvezda i United, lepe pare donesoše

Sad malo odmora od svega

 

Bravo :thumbsup:

 

Ja nisam verovao, ali ipak je u jednom trenutku tiket bio dobitan :lol::isuse:

 

0cc515e4-1676-4d92-8793-a64d15dfc92f.png

Link to comment

U Millenniumu, 1.45 kvota; to je najniza granica. Pogledaj na sajtu, oni i Balkan Bet imaju najbolju NFL ponudu. Samo kod ovih drugih celu ponudu imas samo na sajtu, a ovde i na uplatnom mestu. Ako sa ovim nizim i visim  granicama (ima pristojan izbor hendikepa), ne uspem da pogodim celo kolo, onda sam stvarno dunster.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...