Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

U međuvremenu... Meanwhile (2011)Svaki film Hal Hartley, ima jednostavnu priču o ljudima. Tako je i sa ovim biserom. U moru filmova o fantastičnim junacima i njihovim vratolomijama, sa dodacima kao što su 3D efekti, ovo dođe kao melem za oči... Preporuka ljubiteljima nezavisnog filmasmiley1.gif
Šarmantna nepretencioznost, filantropija i optimizam, i to na nekom mikro nivou, daleko od aktuelnih tema i estetika. Treba gledati Hartleyeve filmove. Ne može da škodi. :)
Link to comment
Spaceballs http://www.imdb.com/title/tt0094012/sjajno kao i uvek :lolol:..pravim mini Mel Brooks maraton
Koliko sam voleo taj film, msm da sam ga gledao jedno 20 puta u 2 meseca, iako vrlo mlad. :)Inače, odgledao "novog" ili tačnije poslednjeg betmena. Ubedljivo najlošiji od Nolanovih. Scenario je katastrofa, dijalozi su na nivou sekule, pogotovu Betmenove kratke replike koje su presmešne. Takođe, u filmu kome je akcija dobar deo dešavanja, tuče su urađene apsolutno amaterski. Ne bih mu dao više od 5,5/10.
Link to comment
Koliko sam voleo taj film, msm da sam ga gledao jedno 20 puta u 2 meseca, iako vrlo mlad. :)
i ja isto, ali kada vidim da se tebi dopao onda me je sramota.
Link to comment
Samo napred u novi drajv topic, želim uspeha.....
neka, nije za drajv topik. kapiram da nekome moze biti kic i pretenciozan ali meni je takav, na primer, holy motors. i to tako mora da ostane. tu ne mozemo da pitamo spremacicu da nam ponudi parisov sudLuca_Giordano_-_Judgment_of_Paris_-_WGA9011.jpg. Edited by kim_philby
Link to comment

EDIT: @Kobni, mada je kim svašta postovao u međuvremenu, nisam još video šta...Ajde što si takav, pa Refnu treba sva pomoć ovog sveta... Čekaj da ponovo pogledaš film sa Kimovim titlom :)

Edited by Ajant23
Link to comment
neka, nije za drajv topik. kapiram da nekome moze biti kic i pretenciozan ali meni je takav, na primer, holy motors. i to tako mora da ostane. tu ne mozemo da pitamo spremacicu da nam ponudi parisov sud
I ja sam se setio Holy Motorsa večeras, zbog količine svega i svačega što se citira, preuzima iz raznoraznih filmova. Po tim referencama bi film trebalo i da mi se svidi, naročito zbog solidne količine Linča u OGF. Međutim, ništa, mrka kapa...... prosto mi je glupo i da analiziram to što sam gledao, bolje da uradi to neko kome se film sviđa.edip - et Ajantja sam mislio večeras da je to Kimov titl, nekako bilo titlovano s ljubavlju. Edited by kobni zelaya
Link to comment

Pa, i treba... Zanimljiv neobarok nakon četvrt veka trajanja i još jednog kompleksnog kruga, jedan od kvalitetnijih francuskih filmova da sam ih video prošle godine... Naravno, nije mi se uopšte svideo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...