Jump to content
Calavera

Poslednji film koji ste gledali Part II

Recommended Posts

Fakundo Sava

Nema bioskop, samo netflix bato

batticuore

Цртани филм, додуше. 

:heart:

MV5BMTQ2MDMwNjEwNV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTkxMzI0MzE@._V1_SY1000_CR0,0,691,1000_AL_.jpg

djordje geprat

tema ništa na totalu ovde u selu pa se juče okrenuh sopstvenoj arhiv. dva italijanska crno - bela vrhunska klasika:

- popodne "razvod"

- sinoć "lopovi"

steins

Odgledah poslednjeg Ramba - dobro, fakat je da su ostali samo Kinezi i Meksikanci da ih nije pobio, al brate mogli su i bolje da naprave. Baš sam se smorio. 

E da, kuću™ su mu prebacili sa srednjeg zapada USA na meksičku granicu. 

mustang

ajooj sta mi bi da krenem

6undergrounf michael bay da gledam...nisam izdrzala duze od 10min. stvarno nenmogu ds gledam onog rajana rejnoldsa i njegovu pussy bradu...on i john krasinski otrov za glumce. 

jms_uk

Odgledah i ja za vikend. Ima smesnih momenata, ali je predugacak.

Akcione scene su malo over the top.

I ako sam dobro skapirao, mozda bude jos 8 delova?

Bolje da su skratili i napravili seriju.

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Meazza

Odgledao sam prvi put All about Eve (1950). Pre toga Tramvaj zvani zelja i Macka na usijanom limenom krovu. Svi su me odusevili, ali da li mi se samo cini ili ne, ne znam, tek imam utisak da prosecan posetilac bioskopa danas ne bi ni bio u stanju da isprati takve filmove, a kamoli da to budu jedni od najgledanijih filmova godine. Kao da danas sve mora da bude uprosceno ili nacrtano publici do maksimuma da bi bilo box office success.

James Marshall

Pa kao i sve u životu. Vidi šta su trenutno najčitanije knjige, najgledanije tv emisije i kakve su poruke najpopularnijih političara. Idiokratija, smanjuje se i nivo koncentracije i vrijeme pažnje. 

namenski
33 minutes ago, Meazza said:

Odgledao sam prvi put All about Eve (1950). Pre toga Tramvaj zvani zelja i Macka na usijanom limenom krovu. Svi su me odusevili, ali da li mi se samo cini ili ne, ne znam, tek imam utisak da prosecan posetilac bioskopa danas ne bi ni bio u stanju da isprati takve filmove, a kamoli da to budu jedni od najgledanijih filmova godine. Kao da danas sve mora da bude uprosceno ili nacrtano publici do maksimuma da bi bilo box office success.

I onako ima sve na tom tviteru...

A ko bi da se udubi ima fejsbuk… :fantom: 

Obaska sto recimo '12 gnevnih ljudi' danas ne bi ni u pozoristu mogli da prodju.

Osim ako na pola filma ne bi kroz prozor uleteo Brus Vilis da razresi situaciju….:sleep:

Ras

Nisu taj Vilis i taj prozor holivudska izmišljotina. Pamtim slučaj (ne i predstavu) da je u srpskom pozorištu (Atelje?) Bata Paskaljević uskakao kroz prozor i to u poodmaklim godinama, kada je već hodao uz pomoć štapa.

Na temu pažnje, svuda su vesti o osamdeset godina koje su prohujale sa vihorom.

Meazza
28 minutes ago, namenski said:

Obaska sto recimo '12 gnevnih ljudi' danas ne bi ni u pozoristu mogli da prodju.

Osim ako na pola filma ne bi kroz prozor uleteo Brus Vilis da razresi situaciju….:sleep:

Nisam gledao taj film a cuo sam da je dobar. Potrazicu ga.

namenski
2 minutes ago, Meazza said:

Nisam gledao taj film a cuo sam da je dobar. Potrazicu ga.

Potrazi, ali pazi :D: Lametov iz 1957, sa Henri Fondom i ekipom.

Imas doduse u ruski rimejk od pre neku godinu, Mihalkov i zacudo nije los, ali je i on morao da da obol modernim vremenima i izadje na ulicu zarad malo akcije...

maheem
30 minutes ago, namenski said:

Ne znam kako je Locke prošao na blagajni al prikazuju se ti "pozorišni" filmovi u svetu. Carnage, The Party,...

Meazza

Jedno je da se prikazuju, a drugo da budu mejnstrim. I zar nije The Party rimejk?

namenski
2 minutes ago, Meazza said:

I zar nije The Party rimejk?

Ne znam za rimejk, ima samo jedan The Party!

Vidi pod Hrundi Bakshi :D