Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Gledao Tinker, tailor... Odlican film, dobro sazreva. Lepo se naslanja na tu istorijsku bušnost MI6 od Kim Philbya

Jedan od utisaka mi je koliko je En Smajli luda kucka, a Smajli budala

 

I onda mnogo bolji film - Bridge of Spies. Da su ga manje secereli bio bi savrsen. Ovako ostaje verovatno najbolji film o vestini pregovaranja koji sam ikada gledao. Toliko mi je bio dobar da sam procitao i knjigu. Lik je bio opasna faca. Kasnije je sa Kastrom ispregovarao oslobadjanje nekoliko hiljada zatvorenika sa Kube

Edited by Ravanelli
Link to comment
8 hours ago, I*m with the pilots said:

Meni je on (Adam Drajver) dosta antipatican, ne znam ni sama zasto. (Gledala sam ga samo u Paterson i Girls)

 

8 hours ago, copkillah said:
8 hours ago, I*m with the pilots said:
Meni je on (Adam Drajver) dosta antipatican, ne znam ni sama zasto. (Gledala sam ga samo u Paterson i Girls)

I meni, ne razumem hajp oko njega, mada je, ruku na srce, bio solidan u BlacKkKlansmanu


ni ja ne razumem plus mi siri uzasno negativnu energiju

Link to comment

Ja naleteo na film To live and die in LA

Jedan od prvih filmova koji sam pogledao na početku filmofilske karijere. 

Ostao sam zgranut Vilijamom Defoom i raspletom!

Spoiler

Da glavnom liku raznesu glavu u završnoj pucačini

 

 

To do tada nikad nisam video na platnu. :cry:

Zato mi je valjda i ostao u sećanju. 

Ceo dan sam po internetu tražio Light Sleeper. 

I nisam ga našao :cry:

Link to comment
13 hours ago, ToniAdams said:

Realno najružniji selebrti posle ričarda gira. Ribe inkludid.


 

mogu ti reci richard gere uzivo pre 8-9 godina dasa ipo (nije moj tip da se razumemo)

 

nikad mu necu oprostiti za kosovo ali ima auru oko sebe, ne mogu to da opisem. Jos kad progovori na note, ko da je iz manastira izasao, tako deluje. I savrseno bio obucen. Neke pantalone i obicna bela kosulja kao iz magazina da je izasao

Link to comment

Sija sjajno Adam Driver. Baš dobra pojava u Holivudu.

A odličan je i film. Casting i gluma, režija i scenario sa mnogo inteligentnih fora, neutralan prikaz, sve 5. Dirljiv i lep film, tužan bez patetike

Link to comment
19 minutes ago, mustang said:


 

mogu ti reci richard gere uzivo pre 8-9 godina dasa ipo (nije moj tip da se razumemo)

 

nikad mu necu oprostiti za kosovo ali ima auru oko sebe, ne mogu to da opisem. Jos kad progovori na note, ko da je iz manastira izasao, tako deluje. I savrseno bio obucen. Neke pantalone i obicna bela kosulja kao iz magazina da je izasao

Ne kažem da nije dasa, al aj sad realno, da niko ne zna ko je, i da se pojavi sa onim sitnim očicama i nosinom, teško da bi ga neko nazvao dasom. Isto ko i svinjoglavi džontra.

Link to comment



Sija sjajno Adam Driver. Baš dobra pojava u Holivudu.
A odličan je i film. Casting i gluma, režija i scenario sa mnogo inteligentnih fora, neutralan prikaz, sve 5. Dirljiv i lep film, tužan bez patetike


Apsolutno se slazem sa tobim i meni recimo nije pa jasan hejt prema njemu, bar na ovim prostorima.
Odlican glumac i sa svakom sledecom rolom me bas prijatno iznenadi.

Nocas dodeljene nagrade Zlatni globus:

https://www.indiewire.com/2020/01/2020-golden-globes-winners-list-1202200308/
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...