Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dzoker dobar film do pola, druga polovina previse betmenovska i kraj bezveze bas, kao robokap da sam odgledao. Medjutim, prva polovina je sasvim, sasvim ok, mnogo minijatura, bas zadovoljstvo bilo gledati.

Link to comment

ja adama drivera ne mogu još uvek da shvatim ozbiljno od star wars (doduše, tamo i oscar isaac izgleda pogubljeno).

u black kkklansmen još i nekako, mada mi je odradio lika da bude suviše cool. 

 

Link to comment

Šta znam. Ok je drajvara. Uglavnom je suzdržan i puca iznutra. Ono sa pevanjem mi je jak momenat. Skarleta stabilna. Kad kaže da bi ogulila kožu sa sebe :D.

Ne znam zašto se vodi kao drama kad je solidno komično napisano. 

Edited by nisam ja
Đes rawa.
Link to comment
On 21.12.2019. at 13:17, Calavera said:

odličan je lighthouse, ali sumnjam da ću ga opet gledati. pre gledanja sam bio pomalo skeptičan prema potrebi za 1.19:1 formatom (ličilo mi je na režisersko izdrkavanje), no isti ipak doprinosi esenciji filma. dafoe mora dobiti oscara za ovo, vreme bi bilo...

+1

-1

 

Moraću brzo ponovo da ga pogledam, ovaj puta duvke, jer imam sto jednu neku ideju. 

Ne vidim inače da bi slabiji utisak ostavio film u normalnom formatu.

Link to comment

Dobar Svjetionik, užitak za gledanje, brzo mi je proletio, mada Defo igra na ivici karikature, podsjeća me na onog kapetana iz Simpsonovih na momente. Patinson mu parira opušteno (to mi je potpuni wtf momenat) 

Edited by James Marshall
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Dobar Svjetionik, užitak za gledanje, brzo mi je proletio, mada Defo igra na ivici karikature, podsjeća me na onog kapetana iz Simpsonovih na momente. Patinson mu parira opušteno (to mi je potpuni wtf momenat

 

gledaj good time

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

gledaj good time

Moram priznati da mi je nekako otišao van vidnog polja nakon onih vampira (uhvatio na TV), ću da ovjerim. Potpuno pozitivno iznenađenje mi je lik. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...