Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

54 minutes ago, kurjak92 said:

Naravno, mogu sa 99.99% sigurnosti da rekonstruisem sta se desilo. Ogrebo mu retrovizor na bemveju koji voli vise od zivota eee.

 

Tako sam nedavno gledao scenu na NBG, plemeniti mladic parkirao BMW X5 na sred ulice dok popije kafu, i dolaze deda i baba picketine u nekoj koroli i parkiraju na regularno parking mesto preko puta, ne mogu bas da prodju od njega i ocesu ga. Mladic izlazi iz kafica jebe majku, mlati rukama, baba picketina kaze evo moj kontakt, platicemo stetu izivinite, ogrebali smo vam branik malo bla bla sve ga tako provcira, mladic popizdeo i uzme i isutira im cela kola, ulubi prednja, zadnja vrata, krila, deformise jadnu novu korolu skroz. Kapiram da bi barem nokautirao dedu da se to sve nije desavalo na sred ulice u sred dana sa nas nekoliko desetina koji gledamo i neverujemo.

Link to comment

Moje iskustvo iz tih krajeva je da dede neretko letvosani sedaju na biciklu, pa lelujaju po ulici, obilazis ih kao sleper. Kapiram da je neki takav ocesao BMW kad ga je ovaj obilazio i bi sta bi.

Ta klasa matorca na biciklu je opasna po svoje zdravlje, a i samo gledas kad ce ti pijan padne pod kola pa robijas kretencinu koja misli da je 1952 i da mu i dalje u naselju postoje 2 auta.

Link to comment
1 minute ago, Demonquill said:

Moje iskustvo iz tih krajeva je da dede neretko letvosani sedaju na biciklu, pa lelujaju po ulici, obilazis ih kao sleper. Kapiram da je neki takav ocesao BMW kad ga je ovaj obilazio i bi sta bi.

Ta klasa matorca na biciklu je opasna po svoje zdravlje, a i samo gledas kad ce ti pijan padne pod kola pa robijas kretencinu koja misli da je 1952 i da mu i dalje u naselju postoje 2 auta.

Takoe, i zato je jos ponajbolje da ga preventivno nabodes, ono zaustavis, pa udri, a ni malo cipelarenja nije na odmet... :fantom: 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, namenski said:

Ma vidim ja da podrzavas :isuse:, ali pomalo cudno to radis... 

 

Trauma od mnoge pijane sede glave na biciklu koju sam obisao tuda, ukljucujuci budalu koja mi je podletela pod auto, sta ces...

 

EDIT: Samo se ugruvao ovaj moj, ne brinite nista.

Edited by Demonquill
Link to comment

Ovo nagadjanje sta je bilo, govori da niste do kraja procitali kurjakov link ili da ne verujete u mladicevutm izjavu

Quote

Mladić sa snimka M.S. je  kontaktirao Kurir ispričavši da je reagovao u afektu i da mu je mnogo žao.

 

"Ne mogu da opišem koliko mi je žao. Devojka je trčala i samo odjednom dobijam poziv od nje, čujem je kako plače. Rekla mi je da joj je taj čovek koji je vozio bicikl dobacivao dok je trčala, psovao i pretio. Nisam mogao da se iskontrolišem. Sam sam posle toga otišao u policiju i ispričao šta se dogodilo, a odmah sam i pozvao i Hitnu pomoć", rekao je on. 

 

Link to comment

Ma OK, jos je dobro prosao, moglo je da bude i ono 'i bi sta bi...' ;)

 

 

Edit: a da te pitam, otkud znas da su pijane, mislim te sede glave, prica se po carsiji, ili sta vec?

Edited by namenski
Link to comment
6 minutes ago, namenski said:

Ma OK, jos je dobro prosao, moglo je da bude i ono 'i bi sta bi...' ;)

 

 

Edit: a da te pitam, otkud znas da su pijane, mislim te sede glave, prica se po carsiji, ili sta vec?

 

Kad ga vidis kako vozi bicikl po putu (hint - ne bi mogao da drzi pravu liniju da mu zivot zavisi od toga) sve ti je jasno, a povremeno imas nesrecu i da pomirises.

Naravno da nije svaki takav, verovatno ni svaki peti, no na te normalne ni ne obratis paznju dok obilazis. I naravno da mi nikad nije palo na pamet da ih ja prevaspitavam ili uzimam zakon u svoje ruke, niti podrzavam takve akcije. Samo ne bih da robijam budalu.

Link to comment

Bolje ti obracaj paznju na one koje obilazis da ne ubijes nekoga. Desavalo mi se da me idioti koji ne primecuju bicikliste i koji misle da im je tata kupio drum ocesu dok me obilaze. Kad obilazis biciklistu predji u drugu traku kao kad obilazis obicno vozilo jer i vazdusni talas koji pravis moze da ga obori.

Edited by Delija67
Link to comment
9 hours ago, Demonquill said:

 

Trauma od mnoge pijane sede glave na biciklu koju sam obisao tuda, ukljucujuci budalu koja mi je podletela pod auto, sta ces...

 

EDIT: Samo se ugruvao ovaj moj, ne brinite nista.

 

Brinem za drustvo koje je takvom kao ti dalo vozacku dozvolu.

Link to comment
8 hours ago, Delija67 said:

Bolje ti obracaj paznju na one koje obilazis da ne ubijes nekoga. Desavalo mi se da me idioti koji ne primecuju bicikliste i koji misle da im je tata kupio drum ocesu dok me obilaze. Kad obilazis biciklistu predji u drugu traku kao kad obilazis obicno vozilo jer i vazdusni talas koji pravis moze da ga obori.

 

Ja ih obilazim bogme u rastojanju 1 palog bicikliste, prelazim u drugu traku. Inace kad sam biciklista vozim putem samo kad moram, i to 30-50tak cm od bankine

 

 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...