Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

13 hours ago, Lila said:

Ne resavam se krompira, zlo i naopako :rolf: kad procedim pastu ostane u njoj i krompir. U toplo samo dodam pesto i promesam :-)

fala na odgovoru. kad malo bolje razmislim, sto da ne? ako moze nasuvo, moze i ovo.

 

 

Link to comment

Nemo' ste doktrinarni :D Jedno od meni omiljenijih jela su gobe sa testeninom : slovenacki ( ajd da kazemo K und K ) recept gde idu krompiri, testenina,shitake i domaca slanina. Jednostavno a fenomenalno jelo

Link to comment
1 hour ago, Haralampije said:

Nemo' ste doktrinarni :D Jedno od meni omiljenijih jela su gobe sa testeninom : slovenacki ( ajd da kazemo K und K ) recept gde idu krompiri, testenina,shitake i domaca slanina. Jednostavno a fenomenalno jelo

Ma sve je to meni OK

Ali

ali

ali

 

 

oni seku uši ako neko preseče špagetu, ili ne daj bože traži kašiku, a ovamo turaju krumpire u iste

Link to comment

in the meanwhile..krenuo da krchka srneci gulas po englecki : mrkva, cluk,korijander,kumin,jalapeno,majcina dusica,crveno vino,stap cimeta, lovor...

 

79Pt5hL.jpg

Edited by Haralampije
  • +1 3
Link to comment

vKK2XxV.jpg

 

Kačio ovu fotku pre neku godinu al', reko', aj' još jednom kad se već pominje grenadir marš. Mada, ovo je više feldmaršalov marš, pošto topping spremam krčkanjem mlevenog mesa i krompira u bazi identičnoj kao za perkelt. 

Link to comment
On 9.8.2020. at 11:35, renne said:

Ma sve je to meni OK

Ali

ali

ali

 

 

oni seku uši ako neko preseče špagetu, ili ne daj bože traži kašiku, a ovamo turaju krumpire u iste

Moj muz danas pozeleo da napravim spagete sa paradajzom (sos). Dok sam se ja majala oko sporeta, covek napravio salatu, od paradajza, i nasekao hleb :blink:

Ne secem usi, ali se ozbiljno pitam da li je to razlog za razvod :rolf:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...