Jump to content
IGNORED

Now eating - obroci bez mesa


Willow

Recommended Posts

uzo danas mladog bluka, mladog cluka, praziluka, shit-ake, avokada, nasecko sitno, sitno, sitno, sve osim avokada, kojeg sam na kockice, pa to meto na malo mulja da se prodinsta, pa dodo vode,pa dodo proso, tucanu ljutu papriku, bibera, neku all naturinu eko-vegetu, poklopio, dinsto dok proso nije nabubrilo a voda skoro isparila, tu naso kukuruznog brasna i mlevenog sirovog suncokreta,pa sve to zamesao u masu od koje sam napravio pljeske, koje sam turio u nauljenu tepsiju, pa u rernu na 15 minuta, pa okreno, pa jos 15.ispalo do jaja!

Link to comment
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    33

  • Willow

    28

  • April

    15

  • ToniAdams

    13

uzo danas mladog bluka, mladog cluka, praziluka, shit-ake, avokada, nasecko sitno, sitno, sitno, sve osim avokada, kojeg sam na kockice, pa to meto na malo mulja da se prodinsta, pa dodo vode,pa dodo proso, tucanu ljutu papriku, bibera, neku all naturinu eko-vegetu, poklopio, dinsto dok proso nije nabubrilo a voda skoro isparila, tu naso kukuruznog brasna i mlevenog sirovog suncokreta,pa sve to zamesao u masu od koje sam napravio pljeske, koje sam turio u nauljenu tepsiju, pa u rernu na 15 minuta, pa okreno, pa jos 15.ispalo do jaja!
nisi vegan! angry.gif
Link to comment

+1 angry.gif. I lajkčina za pljeske od avokada i prosa. Doručak od malo pre. Ispasirao poveću bananu (skoro prezrelu) u tanjiru. Samleo razno zrnevlje (int.susam, lan, suncokret), nešto oraha, dve kašike ovsenih pahuljica. Presuo u tanjir, i dodao kašičicu cimeta, kašičicu kakaoa, plus kašičicu i po đumbira u prahu. Još dodao kašiku kokosa i kašiku pšeničnih klica. Promešao, sjedinio itd. Ispalo do jaja (od soje)!

Edited by Willow
Link to comment

dok se pekla ona cvekla (ostavila fotku na drugom topicu) izdinstala mnoooogo mladog b i c luka sa sve listovima, dodala dve šargarepe i pola celera (sve seckano) i nastavila da dinstam, posle dodala nekoliko listova blitve i dosta mladog graška i vode toliko da ogrezne.kuvano turila u blender i napravila divan pire. u toku blendanjatm dodala još podosta mulja (pire dobio divnu svilenkastu teksturu) a na kraju dosta seckane mirođije. ispalo jako dobro.

Link to comment

skuvo grasak sa clukom. zacinio pa dodo original vodenicarskog kukuruznog brasna dok se nije napravila smesa dovoljno gusta za oblikovanje.nauljio muljem obe strane pa zapeko pljeske u tepsiji...egztra ispalo!pojelo se uz spanac i salatu paradajs + krastavac + mcluk.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...