Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Krenuo Boba Fett. Prva epizoda je prilican wtf. Pokusaj da se iskopira matrica Mandaloriana, ali potpuno bez ikakve harizme. 80% epizode je nekakva tuca (gde uglavno mlate BF, sto u real timeu, sto u flash backovima).

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Odlgedao sam tri Bobe Feta, za sada je ovo jako mršavo, ne bih mu dao ni 40% Mandoa. Ta serija je odlikovala svojom jednostavnošću, avantura-nedelje, bez nekih dubokih i preambicioznih zapleta. Boba Fet je sušta suprotnost, odmah tera neke spletke, samo taj mehanizam fakat ne radi, dosadne su epizode. Onaj ćelavi mi ništa nije jasan, jel on zajeban lik, jel pametan, jel šaljivdžija, zašto uopšte hoće da bude Džaba umesto Džabe, zar nije on bounty hunter. I premalo nosi kacigu. Flešbekovi su predosadni, trebalo je da zaustave na izlasku iz utrobe one grozomore i to je to. 

 

Crni Vuki mi se svideo, Danny Trejo je uvek kul, s druge strane, pojavili su se neki klinci koje je internet okarakterisao kao Moćne rendžere, i potpuno su wtf. Još bih samo quotovao samog sebe jer se za dve godine ništa nije izmenilo

 

On 11.12.2020. at 15:06, goofs said:

Ming-Na ima hiljadu (plus dve) godina i jos uvek je sexy ko da ima 25. 

 

  • +1 2
Link to comment

Pogledao i druge tri Bobe Feta, majko mila koliko ova serija ne zna sta hoce sa sobom. Mada, ruku na srce, zabavnije su. Pisem u spolieru.

 

Spoiler

Ova serija je pola Bobe Feta, pola Mandalorian 2.5, pola Povratak Dzedaja 2.0 (da, ima tri polovine). Najiskrenije imam utisak da su videli da ovako sa celavim ne ide, pa promenili pravac za Djoganijevih 360 stepeni i udarili maksimalno po fan servisu. U petoj i sestoj epizodi se celavi ne pojavljuje, mozda ga ima na 30 sekundi. Obe su mi bile znacajno zabavnije od prethodnih, iako se nista konkretno ne desava bitno za glavni zaplet.

Ubacili su jedno 20 minuta Luka i bebaJode, cisto malo kao konekcija sa Mandom. Ubacili su Asoku samo da bismo je opet videli na ekranu, nikakve poente sa njom. Vratili Timoti Olifanta jer je uvek ubercool baciti ga na revolveraski obracun, takodje skoro nikakav uticaj na glavni zaplet.

 

Sto je najgore od svega, ostala je jos samo jedna epizoda, ne verujem da ce uspeti da razvezu pricu, sto znaci da ce ili gurati i drugu sezonu ili praviti epilog u trecoj sezoni Mandalriana. Nijedna opcija mi se ne svidja preterano.

 

Link to comment

Shvatio sam sta mi smeta kod Bobe. Uopste ne deluje opasno, jedva hoda, jedva govori, izgleda kao neki deda, a insistiraju da ne nosi kacigu. Jebaga, od najopasnijeg lovca na glave u galaksiji do ovog smorenog dede, ne ide.

Link to comment
23 minutes ago, Mos said:

Shvatio sam sta mi smeta kod Bobe. Uopste ne deluje opasno, jedva hoda, jedva govori, izgleda kao neki deda, a insistiraju da ne nosi kacigu. Jebaga, od najopasnijeg lovca na glave u galaksiji do ovog smorenog dede, ne ide.

Da je tebe sazvakao i ispljunuo Sarlak, bio bi i ti smoreni deda ;).

Boba je odlican fan servis dok ne dodju Kenobi i novi Mando. Daj mi cgi Luka koji radi bilo sta (osim muze svemirske krave) i ja srecan.

Link to comment
15 hours ago, Mos said:

Shvatio sam sta mi smeta kod Bobe. Uopste ne deluje opasno, jedva hoda, jedva govori, izgleda kao neki deda, a insistiraju da ne nosi kacigu. Jebaga, od najopasnijeg lovca na glave u galaksiji do ovog smorenog dede, ne ide.

 

+1 onaj gunslinger mi se mnogo vise svideo

 

Nije lose finale na kraju, kad se sve uzme u obzir, ali dosta losa serija u celini. Nisam siguran da cu gledati ObiWana, a ni Mandoa, ne razumem zasto smo gledali dve sezone njega kako pokusava da udomi malog jodu da bi se sad vratili na pocetni status kvo.

Link to comment

Da ne pričam što je cela poenta Tatooina u tome da bude backwater dump planet, negde u outer rimu, a ovi napraviše gradove, sexz klubove i charter letove. Jbt, samo su još porodice turista falile. :isuse:

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Mos said:

Da ne pričam što je cela poenta Tatooina u tome da bude backwater dump planet, negde u outer rimu, a ovi napraviše gradove, sexz klubove i charter letove. Jbt, samo su još porodice turista falile. :isuse:

 

O boze! 

 

Znaci, ne gledam nista apsolutno od ovih serija, posle tzv. zavrsne trilogije Skajvoker sage resio sam da ne prilazim nicemu sto Dizni radi, bacim pogled na ovo sto vi ovde pisete i samo od toga mi se place. Koji debili su ovo uzeli da rade aaaaaaa :fur:

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...