Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

crkla mi ljubav danas na autoputu....sve stalo...ja se nadam da ce ga dr. jozef opraviti lepo. a juce ili danas (dugacak mi dan pa vise ne znam) nudi mi lik tojotu prijus da kupim, mint condition malo milja i ja njemu neka fala al ja volim moj auto. 

 

će da vidimo sta mu se desilo

Link to comment
19 hours ago, mustang said:

crkla mi ljubav danas na autoputu....sve stalo...ja se nadam da ce ga dr. jozef opraviti lepo. a juce ili danas (dugacak mi dan pa vise ne znam) nudi mi lik tojotu prijus da kupim, mint condition malo milja i ja njemu neka fala al ja volim moj auto. 

 

će da vidimo sta mu se desilo

Kakav Prius, evo rjesenja:

 

Link to comment
4 minutes ago, Peter Fan said:

Kakav Prius, evo rjesenja:

 

 

 

ma naravno, ne volim prijus nikako. ovaj Y imam na umu ili porsche cheyenne ...prvi zato sto je elektricni a suv a drugi odgovara mom karakteru :)

 

al to cemo jos da vidimo...kad sam rob stvarima koje volim. mazdica moja, nas dvoje smo bas dosta toga prosli zajedno.  ja sam od oni sto ima 5 istih majici, trenerki, hoodies...

Edited by mustang
Link to comment

Ja najčešće koristim Cilit, naprskam sedište, istrljam sunđerom i ostavim da se osuši. Ne koristiim usisivač jer nemam ni uslove za to, pošto živim u zgradi. Druga varijanta je jedna perionica u NS u kojoj za 200 din iznajmiš mašinu za dubinsko čišćenje i završiš posao za 10 minuta. I tu treba sušenje, sad koliko zavisi od vremenskih prilika, ali pošto radi 24h uveče uradim i ujutro ako je topao dan bude u redu.  Ne znam koliko je ta mogućnost raširena u drugim gradovima.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Koji Cilit? Mislim da imam onaj beli za dezinfekciju trenutno (moram pitati hanumu :mellow:)
 

Ja sam u kući pa mogu da usisam sa kućnim usisivačem ali sam pre nekog vremena našao ćaletov stari moblni usisivač što se ušteka na ulaz “za upaljač” - za sitnije zajebancije milina (čitaj kad mi klinci natrvolje hranu), moram baš okačiti sliju.

Link to comment
On 5.7.2020. at 6:09, John Coltrane said:

Koji Cilit? Mislim da imam onaj beli za dezinfekciju trenutno (moram pitati hanumu :mellow:)
 

Ja sam u kući pa mogu da usisam sa kućnim usisivačem ali sam pre nekog vremena našao ćaletov stari moblni usisivač što se ušteka na ulaz “za upaljač” - za sitnije zajebancije milina (čitaj kad mi klinci natrvolje hranu), moram baš okačiti sliju.

ja koristim Sonax proizvode, potrazi ovde:

 

https://tektion.rs/auto-kozmetika/sredstva-za-ciscenje-pranje-i-poliranje/sredstva-za-cisenje/

  • +1 1
Link to comment

dobio sam saobracajnu na svoje ime, ali samo papir sa pecatom, jer imaju nedostatak zigova za pravljenje plasticne kartice valjda, tako neko objasnjenje.  jel istina da ne moze samo sa tim papirom da se izadje iz zemlje (konkretno HR), nego moram da cekam plastiku? kazu da se ceka vise od 20 dana sad

Link to comment
  • 4 weeks later...

kupila sam polovni kompjuter za motor od kao legit firme i ne radi. $450 majki im jebem, u njujorku su....

popizdela sam. sad me strah da kupim od drugih a treba mi. $2200 sam vec dala za motor i kompjuter...da ne pricam sto mi svi govore da kupim noviji auto.....al ja volim moj auto! kad se ovo popravi moci ce jos 100 000 milja

da se izvoza. ne treba mi kamera u rikverc kurac palac, elektronika...ja sam okej sa ovim sto imam. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...