Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

6 hours ago, radisa said:

Ako smem pitati, koji si model Toyote gledala i koliko je ovo skuplje od toga?

 

Zanimaju me cene tu, jer je ovde Lexus nenormalno skup...

 

nisam ni usla na parking sa tojotinim  automobilima jer su prodavci bili neljubazni prema meni. namera mi je bila da pogledam svaki suv/crossover (od sad ih sve skraceno zovem suv da ne kucam stalno) pa koji mi se svidi vizuelno unutra (jer mi se ni jedan ne svidja spolja) i ako se dobro osecam u njemu da vozim da im dam sansu. al se to nije desilo. samo sam gledala 2020 kola osim ako nemaju bas super deal za 2019. 

 

u lexusu je diler bio dobar uzivo ali katastrofalan preko emailova i poruka. ne treba ja njega da jurim i cekam odgovor ceo dan. nisam ni navikla na takvu vrstu posla. 

 

probala sam fordove, mazde...

 

moj lexus nx-300 f-sport, originalna pocetna cena $40K, ali ovaj moj ima neki paket necega pa je $44K, ja sam ga dobila za $36K jer su neke popuste tu ubacili. al to je jedini auto od 7-8 koje sam probala da me je ostavio bez teksta i da se osecam udobno, kao da pripadamo jedno drugom ceo zivot. ogromna je razlika u luksuzu, u kozi, sam volan neku super finu kozu, klizi mi rukama. pregledan, stabilan, jebes mi sve cini mi se da cak u krivine (a la crna gora putevi) ublazuje pa ti ne ide mozak levo desno. moji prijatelji kazu da je dobro sto nisam probala porsche cayenne jer ako bi me taj impresionirao, uzela bih ga budala :laugh:....posto stalno pricam o njemu i o bronco. 

 

btw, leksusov supervisor mi poslao poruku da se zahvali za interesovanje i ako mozemo da nastavimo da pricamo o kupovini, na sta sam mu rekla sve o njegovom prodavcu i da sam tom istom prodavcu rekla da hocu auto da izvezem sutra...i da zbog njegove neangazovanosti sam otisla u drugi dealership i kupila kola. i poslala mu sliku ovu sto sam okacila mene i leksusa sa masnicom :wicked:

za dva dana su mogli da ostvare prodaju budale i da imaju lojalnog kupca...ovako ce me vidjati samo kad treba da mi zamene ulje...za dzabe :laugh:

 

$350 mi je mesecni payment, sa 2K down. imam pravo 10K milja godisnje da vozim, sto mislim da ne potrosil vise od 6K, al ne znam kad se budem preselila u surf city, mozda cu morati vise da vozim

 

 

evo to cene za tojotu pa na hamburger meni

 

https://www.toyota.com/camry/

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Cayenne bi ti se svideo sigurno, unitrassnjost je puno finija. Ali skup ko otrov.

Takav je i Macan, koji je jevtiniji ali jos uvek par desetina k skuplji od Lexusa.

 

Sve u svemu, odlican izbor si napravila. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Gledam rav4, 30% nize cene nego kod nas...

 

Jbt... :(

 

Ne treba tamo gledati cene automobila, samo se deprimiraš, neki su praktično upola jeftiniji. :D

Link to comment
21 minutes ago, Time Crisis said:

Za gorivo još i nekako, al jbt identičan automobil koji je tamo 20-ak hiljada $ ovde je 30-ak hiljada € :(

24k$->38k€ za RAV4 sa istom opremom...

 

Jebem im svima sve živo i  mrtvo... Još ja razmišljam kako je kupila Lexusa, to je ovde 80k€+, i onda mi sine da pitam za cene... Bolje da nisam... Mustangici je rata za Lexusa, otprilika kao meni za RAV-a...

 

A nebo i zemlja, sve redom... :(

Link to comment
7 hours ago, radisa said:

24k$->38k€ za RAV4 sa istom opremom...

 

Jebem im svima sve živo i  mrtvo... Još ja razmišljam kako je kupila Lexusa, to je ovde 80k€+, i onda mi sine da pitam za cene... Bolje da nisam... Mustangici je rata za Lexusa, otprilika kao meni za RAV-a...

 

A nebo i zemlja, sve redom... :(

 

nemoguce da je ovaj lexus tamo duplo skuplji ??!

pa evo da se osecas bolje, osiguranje mesecno za kola mi je $125 dolara. valjda vam je tamo jeftinije. 

tablice mi stizu na kucu, sve urachunato u cenu

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Peter Fan said:

Mustang,  odlican auto! Srecno ga vozila!!

 

bila sam u frci sta ces reci :D

 

hvala hvala!!!

 

 

sad vidim da je ovaj topik kreirala andjelija :laugh:

 

 

Edited by mustang
Link to comment
14 minutes ago, mustang said:

 

nemoguce da je ovaj lexus tamo duplo skuplji ??!

pa evo da se osecas bolje, osiguranje mesecno za kola mi je $125 dolara. valjda vam je tamo jeftinije. 

tablice mi stizu na kucu, sve urachunato u cenu

 

 

 

 

 

Inače, nije ovde 80, nego 65k, pobrkao sam modele, gleao sam 450...Nije da je neka razlika...

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...