Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ladno sam našao cd AOE 2 kupljen pre ravno 20 godina ispred SKC. Naravno original je urnisan, uspeo sam da instaliram sa rezervnog koji sam narezao u medjuvremenu, krekovao sam igru, ali ne uspevam da je pokrenem :isuse: aaaaaaaaaaaa sad mi se još više igra.

 

 

Link to comment

Definitive Edition ima podrsku za 4k, sve prethodno izdate ekspanzije, plus jos jednu novu ekspanziju. Takodje na nju dolaze i jos dve nove ekspanzije izdate prosle godine koje ubacuju jos 4-5 civilizacija i kupuju se zasebno. Daleko je otislo to sve od onog originalnog AoE.

 

Probao sam da igram tokom karantina, nije me nesto povuklo. Nervira me sto ne mozes da igras kampanju bez da znas unapred sa koje strane ce te protivnik saletati, tj. mozes po trial-and-error principu, a to traje sto godina. Ili da spustis difficulty na super-easy, sto je onda prelako.

 

Cetvorku se penalim da probam, cekam neki popust da uleti pa da uzmem.

  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam da li ste pisali ali IT TAKES TWO je jedna od mojih top 5 ikada. Co-play, bukvalno je sve predivno u igri. Gamplay, grafika, kreativnost. Ljudi koji su je napravili su jebeno neverovatni. Sam gameplay traje oko 8 sati, ja je igrao sa zenom mi i detetom i eto posle mesec i po dana nerviranja, dranja, apsolutne zabave, wow wow wow trenutaka smo konacno zavrsili igru (oko sat i po dnevno). Ja sa svojih 40+ godina i 1000+ igara mogu da kazem da ljudi koji su stvorili ovog monstruma zasluzuju jedno ogromno "hvala vam za sate i sate fenomenalne igre". Amejzing.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Pa i jesu dobili to u vidu Game of the year nagrade. Pratim neki popust ili akciju pa da uzmem. A do tada izvlačim Sebastiana Castelnosa iz horor matrixa.

 

Zabavan je ovaj Evil within 2 iako nije toliko sličan prvom delu. Ovaj drugi je kao polu open world mešavina Silent Hill i RE  

Link to comment

IT TAKES TWO je free na Xbox store već duže vreme.

kontam da ima neko ograničenje, neki mod koji ne može da se igra, ali ne vidim ga.

malena i ja igramo već par meseci. svake 2-3 nedelje se setimo pa igramo po možda sat vremena :D

 

jeste lepo vizuelno i slatka je priča.

ali ne vidim da je nešto posebno zahtevno.

tj nije zahtevno kad skontaš šta treba da uradiš :D mi smo trenutno zaglavljeni na delu kad prvi put koristite one alate (pištolj sa ekserima i čekić), pojma nemamo šta da radimo :D

  • +1 1
Link to comment

Ja sam se navukao na Banners of Ruin, davno nisam naišao na neku igru koja me toliko vukla na samo "još jedan krug".

U pitanju je deck building strategija, što je kategorija koju nisam uopšte igrao do sada, u stvari me privukla grafika pošto mi je bilo simpatično što je neko

odlučio da stavi zečeve i dabrove u medieval settings, a ne klasične vilovnjake, patuljke i slično.

 

Na steam-u je na popustu, pa ko ima viška slobodnog vremena, preporučujem.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Svarog said:

IT TAKES TWO je free na Xbox store već duže vreme.

kontam da ima neko ograničenje, neki mod koji ne može da se igra, ali ne vidim ga.

malena i ja igramo već par meseci. svake 2-3 nedelje se setimo pa igramo po možda sat vremena :D

 

jeste lepo vizuelno i slatka je priča.

ali ne vidim da je nešto posebno zahtevno.

tj nije zahtevno kad skontaš šta treba da uradiš :D mi smo trenutno zaglavljeni na delu kad prvi put koristite one alate (pištolj sa ekserima i čekić), pojma nemamo šta da radimo :D

sve što je na xbox game passu je full, nema nikakvih ograničenja

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, renne said:

sve što je na xbox game passu je full, nema nikakvih ograničenja

nema veze sa pass-om.

 

al jbg, izgleda samo prva celina.

https://www.xbox.com/en-US/games/store/it-takes-two-friends-pass/9NMG7ZJ9XK0H/0010

Quote

Download Friend's Pass* to play It Takes Two with a friend - for free! The first level is free to play for anyone who downloads the Friend’s Pass. If a friend owns the full game, you can join them on the entire adventure for free.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...