Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ja sam krenuo Ar Tonelico 3 preko tastature i misa. Podesio sam pad, levu i desnu palicu, da ne budu prekomplikovani za koriscenje. Nisam jos stigao do specijalki, gde treba potezati pravce na obe palice. Nadam se da nece biti kruznih pokreta, posto je to skoro nemoguce izvesti bez dzojstika.

Morao sam da trazim koja su podesavanja ljudi stavljali, na netu i od kilavih 20 FPS, dobih 60.

Link to comment
On 7.3.2021. at 9:48, Svarog said:

Izvini @precog, sad se setih da je ova skorija diskusija bila oko Minecrafta ustvari. Al isto ti je to 😁

 

Mada jesmo ranije i krug o Fortnite obrnulu, znam jer sam pisao o iskustvu gledanja mog klinca dok igra. 

 

U stvari i ja sam mislio na Minecraft :isuse::lolol:

Link to comment

Bloodstained mi je sve bolji kako igra odmice. Kao neka Castlevania koja se cekala 20 godina I ispala bolja u svim aspektima. Specijalke su teske za izvesti bez dzojstika (meni su i u Symphony of the Night bile preteske I sa palicom). Srecom te za sada mogu I bez njih. Nervira pomalo ogranicenje u broju itema, no to je verovatno uradjeno da igra ne bude prelaka. Kuvanje, alhemija, sardovi, sve izgleda fino I smisleno je uklopljeno u celinu.

Ocekivao sam dobar naslov, no ovo je vise od toga. Lokacije su fantasticne, famozni voice acting iz Castlevanie, je ovde uradjen kako treba.

Edited by Miljenko
Link to comment

Skinuh klincu Call of duty 4 Modern Warfare iz 2007. (i dalje ne mogu da povatam šta je šta obzirom da igre koje sam nekad igrao imaju "moderne verzije" pod istim imenom tipa Hitman 2 ili Age of Empire 2 ili Call of duty) i zakačih se da igram, kao da mu pomognem. Svaki put idem na wikipediu da vidim koja je koja verzija.

 

Sad mi morate dati preporuku za nešto slično :D Sve do 2015. plafon zbog qrca od grafe koju imam.

Link to comment
On 11.3.2021. at 18:55, John Coltrane said:

Skinuh klincu Call of duty 4 Modern Warfare iz 2007. (i dalje ne mogu da povatam šta je šta obzirom da igre koje sam nekad igrao imaju "moderne verzije" pod istim imenom tipa Hitman 2 ili Age of Empire 2 ili Call of duty) i zakačih se da igram, kao da mu pomognem. Svaki put idem na wikipediu da vidim koja je koja verzija.

 

Sad mi morate dati preporuku za nešto slično :D Sve do 2015. plafon zbog qrca od grafe koju imam.

 

 

Bilo ko ?!:unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...