Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Rusty Lake Hotel [Windows / Mac / Steam] - Free @ Steam Store until 30/04/2021

 

https://store.steampowered.com/app/435120/Rusty_Lake_Hotel/

 

Quote

Rusty Lake Hotel a unique puzzle-escape game with a surreal, strange setting inspired by David Lynch’s TV series Twin Peaks.

Key features:
 

  • Pick-up-and-play: easy to start, but it will be hard to stop
  • Tons of puzzles: a total of 6 rooms full of unique and various brain teasers
  • Thrilling and engaging story: there will be 5 dinners with intriguing guests and staff
  • Full of suspense and atmosphere: Rusty Lake Hotel is a surreal place, where anything can happen…
  • Impressive soundtrack: every room has its own designed theme song
  • Achievements: an all-time gallery you never seen before

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Stonsi i Kridensi u Black ops :wub:

 

Zavšrio sa klincem, moraću posle da dignem na viši nivo i prelazim polako, bez preskakanja introa...

Link to comment

Opet igram LOTRO, čak sam uplatio 1 godinu za VIP status. Znam da igra odavno ne vredi tih para, ali sam hteo da na taj način iskažem poštovanje developerima, koji su uspeli da stignu od početnih 6 zona do toga da možeš da prošpartaš Srednjom zemljom uzduž i popreko, od Foročela do Mordora, i od Železnih brda do Dunlenda. Pozdrav iz Edorasa.

 

ScreenShot_2021-05-01_004124_0.thumb.jpg.82a383ea2da9eb599287f8fbed52c8df.jpg 

  • +1 3
Link to comment

moj Bugha tek u junu puni 6, a sinoć je imao prvi victory royale. :wub: igrao duos sa komšijom Urošem (8) pre nego što je počela utakmica Real Madrida.

 

prvi put je video i čuo za fortnite pre tačno godinu dana kad je bio koncert nekog repera, jako mu se sve dopalo (pre toga je igrao samo angry birds) i tad sam mu dozvolio sam da počne igrati jer su bili policijski časovi, po nekoliko dana nismo izlazili iz stana, pa sam morao i totalno da otpustim kajase. to se onda nekako nastavilo sve do sad, ali u ponedeljak kreće u vrtić (prvi put od marta proše godine) pa se vraća u redovan režim i gejmerska karijera će mnogo da ispašta. :D

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
6 hours ago, omiljeni said:

moj Bugha tek u junu puni 6, a sinoć je imao prvi victory royale. :wub: igrao duos sa komšijom Urošem (8) pre nego što je počela utakmica Real Madrida.

 

prvi put je video i čuo za fortnite pre tačno godinu dana kad je bio koncert nekog repera, jako mu se sve dopalo (pre toga je igrao samo angry birds) i tad sam mu dozvolio sam da počne igrati jer su bili policijski časovi, po nekoliko dana nismo izlazili iz stana, pa sam morao i totalno da otpustim kajase. to se onda nekako nastavilo sve do sad, ali u ponedeljak kreće u vrtić (prvi put od marta proše godine) pa se vraća u redovan režim i gejmerska karijera će mnogo da ispašta. :D

 

 

 

 

 

 

 

mene klinjo natero da mu obecam da cemo da igramo zajedno za vikend, sve ce da mi objasni. on na svom xboxu, ja na pcju.

 

 

Link to comment
18 hours ago, Azdaja said:

Ozbiljno su iskidali i promenili svet igranja, na bolje ili na lošije zavisi od ugla posmatranja.

Igra je popularna primarno jer je besplatna, posle kad ih navuku na miktronsakcije za kozmetiku već je kasno. Inače je njesra spram onoga što je Epic pravio nekad.

Link to comment

Zvuci bas prosto. Napravis sranje od igre, stavis da bude besplatna i ljudi ti onda placaju 4-5 milijardi godisnje.
Da je malo vise pameti pa da svako napravi 1 takvu igricu, ne bi bilo ni siromastva ni gladi ni ratova

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...