Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

mos ja se uopste ne plasim policije ovde. toliko puta su bile uperene sacmare i pistolji u mene do 21. godine da su ovi policajci naspram

nasih male bebe. ali ocito vi to zaboravljavate ili samo znate usa pandure iz filmova i videa kao sto su ovi. to nije prava slika americke policije. 

 

a i vec imas izgradjeno misljenje o svemu, ne znam sta me pitas onda da ti pojasnim...znas ti bolje nego ja kako je ovde. 

 

niko od vas nikad dve rece koliko nevinih izgine kad krenu medjusobni obracuni ... nikad protesti za (pretezno crnu) decu koja su ubijena od strane crnih thugs, klosara. 

 

ajd tebe mudonju da vidim da li bi se pravio lud kad bi ti srpski policajac rekao da dignes ruke u vis a kamoli americki...ja sam ih dizala i po nekoliko puta za noc sa sve licnom kartom u ruci i uperenom sacmarom

 

sve go pametnjikovic i filozof

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

uvod su placenici antifa od strane sorosa iza maski blm.

 

Y42w-Po-Vv-400x400.jpg

 

treba nekako da se labeluje  ovaj bullshit, kad se nađe van PZD jebiga

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
32 minutes ago, mustang said:

mos ja se uopste ne plasim policije ovde. 

 

a i vec imas izgradjeno misljenje o svemu, ne znam sta me pitas onda da ti pojasnim...znas ti bolje nego ja kako je ovde. 

 

ajd tebe mudonju da vidim da li bi se pravio lud kad bi ti srpski policajac rekao da dignes ruke u vis a kamoli americki...ja sam ih dizala i po nekoliko puta za noc sa sve licnom kartom u ruci i uperenom sacmarom


Plašiš se klošara, narkomana i crnih thugs. Tvoji postovi vrište na to dok se praviš kaubojka, koja priziva šefa™ da pošalje konjicu jer je život na granici opasan i tvrd. Osnovni pokretač svega ti je frka od toga gde živiš.
 

Imam izgradjeno mišljenje o egzekuciji, bilo ona u Minsku ili Wisconsinu. I kako bi trebalo da izgleda reakcija obe strane na nju. Sigurno znaš bolje od mene kako izgleda život u Americi ovog trenutka, to je logično.

 

Svakakva iskustva sam imao sa srpskim pandurima ali to nije tema, moje mišljenje je upravo da ne bi trebao da postoji taj susret sa dizanjem ruku u vis po nekoliko puta za noć sa uperenim sačmarama.

 

Hajde spusti malo loptu, batali kabalska društva i antifa blm teorije, kad već moderacija neće da uklanja to, pa da pričamo malo kao ljudi, bez vredjanja. Ili bar da probamo. 
 

Btw, ja te nisam prozivao, ti si krenula sa mudonja, filozof, itd.

Edited by Mos
Link to comment

Možeš da mi veruješ ili ne, iskreno me zanimalo da li imaš neki osećaj prema prvobitnom ubistvu jer si ga ti ovde prva pomenula. Odgovorila si da bi ih sudila za ubistvo i to je stav koji me zanimao. Zato sam lupio hvala na post. Polemika o teorijama zavere me ne zanima.

Edited by Mos
Link to comment
40 minutes ago, Mos said:

Možeš da mi veruješ ili ne, iskreno me zanimalo da li imaš neki osećaj prema prvobitnom ubistvu jer si ga ti ovde prva pomenula. Odgovorila si da bi ih sudila za ubistvo i to je stav koji me zanimao. Zato sam lupio hvala na post. Polemika o teorijama zavere me ne zanima.

 

moj prvobitan osecaj je bes zbog nesposobnih i uplasenih pandura da savladaju morona prvo deeskalacijom sukoba a ako to ne pomaze fizicki da ga savladaju, a ne da trckaraju za njim ko devojcice neke.  razumem taj strah, panduri rade pod presijom, zato i imaju dupli radni staz. konstantna napetost ali niko te nije terao da budes pandur. onda me posebno bes uhvati sto se dovoljno ne ulaze u njihov trening a ne da se prvo uce kako da potezu pistolje.  

 

 ovaj policajac, tacno mu se po govoru tela i nacina drzanja pistolja vidi da je idiot uplasen 

Link to comment
7 minutes ago, mustang said:

 

moj prvobitan osecaj je bes zbog nesposobnih i uplasenih pandura da savladaju prvo deeskalacijom sukoba a ako to ne pomaze fizicki da ga savladaju, a ne da trckaraju za njim ko devojcice neke.  panduri rade pod presijom, zato i imaju dupli radni staz. konstantna napetost ali niko te nije terao da budes pandur. onda me posebno bes uhvati sto se dovoljno ne ulaze u njihov trening a ne da se prvo uce kako da potezu pistolje.  


Slažem se. Stvar je trebala da bude rešena mnogo pre nego što je došlo do snimka. 

Link to comment

Jadni uplašeni pandur sa isukanim pištoljem, al je sačekao da ovaj uđe u kola da ga overi...

Šta će čovek, uplašio se!

 

.... Shiit has hit the fan!

 

 

 

 

Link to comment

pa to ti pricam ...

u americi u getu zive neuracunljivi i pri tom entitled da imaju pravo na sta god hoce a  2grama mozga u glavi, a panduri su mladi, neobuceni i uplaseni

treba nacionalna garda/neocekivana sila da izadje i resi stvar

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...