Jump to content
Кристофер Лумумбо

Amerika, zemlja velika

Recommended Posts

jms_uk
2 hours ago, mustang said:

pa kad pre :laugh:

To je postalo uobicajeno, da neko izmeni wiki odmah (po nekom dogadjaju).

mustang
1 hour ago, Tsai said:

Ma naravno da postoje sanse da su ga roknuli, samo kazem videcemo kako se razvija. 

:isuse: 

volis da te maltretiram pa to ti je :D

uopste mi nije bitno da li su ga roknuli ili se dobrovoljno samoubio, bitno mi je sto se nece otkriti cela ta mreza entitled Zla koja od muke i dosade ne zna vise sta ce pa ostavlja trajne oziljke drugima. 

ObiW

a toliko smo bili blizu istine o Pizzagejtu...:sad:

Tsai
4 minutes ago, mustang said:

:isuse: 

volis da te maltretiram pa to ti je :D

uopste mi nije bitno da li su ga roknuli ili se dobrovoljno samoubio, bitno mi je sto se nece otkriti cela ta mreza entitled Zla koja od muke i dosade ne zna vise sta ce pa ostavlja trajne oziljke drugima. 

Ostaje nam da se nadamo da ce se otkriti. Ne maltretiras me 

Weenie Pooh

*edited by mod
A sto odmah iskljucujete mogucnost da se govno zaista ubilo? 
Pa to bi možda i bilo uverljivo da se desilo iz prvog pokušaja. Ovako nakon što pre dve nedelje u federalnom zatvoru pokušaš samoubistvo, za koje se optuži ex cop takođe zatvorenik, ti neometano odradiš još jedno bez problema, je malo neuverljivo...

Sent from my H3213 using Tapatalk

Tsai

ma naravno, samo ti kazem sta mi se cini da je prolazilo kroz glavu govneta , "ok gotovo je najebo sam" i zdravo. ne iskljucujem nista, zapravo jedva cekam istragu i valjda ce najebati bar neki procenat onih koji treba da najebu

ToniAdams
5 hours ago, Tsai said:

+1

Ubio se sigurnosnom kamerom. Zato nema snimka. Sve se uklapa. Čemu teorije zavere.

mustang

uradice istragu kao sto su u cikagu uradili istragu protiv kim foxx sto je povukla optuznicu protiv morona iz empire,  koji bi trebao da peva iza resetaka sada zajedno sa njom

porucnik vasic
8 hours ago, Tsai said:

Од овог може да се рикне...

Arkadija

Da se ne zna da je sin besmrtne babe kraljice umešan u ovaj skandal, pa da se ostavi 1% šanse da se Epštajn zaista ubio. Ali pošto je ime princa Edvarda spomenuto, taj 1% se raspršuje u ništavilo.

jms_uk

Danasnje naslovne pominju to prijateljstvo..

_108272920_mail.jpg

_108272780_sundayexpress.jpg

_108272778_dailystar.jpg

Edited by jms_uk

Filozof manijak

Moje mišljenje, kredibilno usled višegodißnjeg pikanja Clueda i čitanja romana Žorža Simenona, je: da se Epštajn sam ubio, nakon što mu je prijateljski savetovano da to učini (i, verovatno, olakšano da se samoubije)

porucnik vasic
8 hours ago, Filozof manijak said:

Moje mišljenje, kredibilno usled višegodißnjeg pikanja Clueda i čitanja romana Žorža Simenona, je: da se Epštajn sam ubio, nakon što mu je prijateljski savetovano da to učini (i, verovatno, olakšano da se samoubije)

Што је дакако драстично у односу да га је неко смакао. Цела фора је да после покушаја првог 'самоубиства' они није смео да не буде под надзором.