Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Moje mišljenje, kredibilno usled višegodißnjeg pikanja Clueda i čitanja romana Žorža Simenona, je: da se Epštajn sam ubio, nakon što mu je prijateljski savetovano da to učini (i, verovatno, olakšano da se samoubije)

Link to comment
8 hours ago, Filozof manijak said:

Moje mišljenje, kredibilno usled višegodißnjeg pikanja Clueda i čitanja romana Žorža Simenona, je: da se Epštajn sam ubio, nakon što mu je prijateljski savetovano da to učini (i, verovatno, olakšano da se samoubije)

Што је дакако драстично у односу да га је неко смакао. Цела фора је да после покушаја првог 'самоубиства' они није смео да не буде под надзором.

Link to comment

Auh, galaxy brain na delu :hail: Gullible naivčine misle da je neko ubio Epsteina, ali praaavi znalci su svesni koliko je policija nekompetentna i indiferentna, pa znaju da je u pitanju sasvim uobičajena stvar.

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Auh, galaxy brain na delu :hail: Gullible naivčine misle da je neko ubio Epsteina, ali praaavi znalci su svesni koliko je policija nekompetentna i indiferentna, pa znaju da je u pitanju sasvim uobičajena stvar.

ko išta zna o američkim javnim službama, zna koliko su sveprisutni kurcobolja i nesposobnost. u skladu sa tim, samo će hajvan tvrditi da je nepojmljivo ili nelogično da je u pitanju samoubistvo.

Link to comment

Pa to kažem, fenomenalan strawman argument :D 

 

Niko i ne tvrdi da je "nepojmljivo i nelogično" da je u pitanju samoubistvo. Ljudi tvrde da je izuzetno zgodno da čovek u centru pedofilske mreže za moćne & uticajne tiho zglajzne pre izlaska pred sud.

 

Potrebno je biti specijalna vrsta idiota pa na te tvrdnje odgovarati sa "Šta, vi kao mislite da policiji ne može slučajno da se desi smrt važnog zatvorenika? Naivčine!"

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

Niko i ne tvrdi da je "nepojmljivo i nelogično" da je u pitanju samoubistvo.

što će reći, ne pratiš ni ovu temu ni diskusiju po medijima. maašala.

Link to comment

Ma to je, biće da ja ne pratim pa zato ne shvatam da se u stvari cela diskusija vrti oko (in)kompetencije državnih organa.

 

Nipošto da ti razgoniš strašila i citiraš debile.

Link to comment

 

57 minutes ago, Gandalf said:

ko išta zna o američkim javnim službama, zna koliko su sveprisutni kurcobolja i nesposobnost. u skladu sa tim, samo će hajvan tvrditi da je nepojmljivo ili nelogično da je u pitanju samoubistvo.

Evo, i 1 autoritet poput Vucica to lepo kaze, sve si u pravu...

On ‎10‎.‎4‎.‎2019‎. at 13:27, palikaris said:

...u americi svakih 16 sekundi pogine radnik na gradilistu…

 

@palikaris izvini, prvo sam u tvom postu naleteo na ovaj Vucicev biser, mrzelo  me dalje da trazim...

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ma to je, biće da ja ne pratim pa zato ne shvatam da se u stvari cela diskusija vrti oko (in)kompetencije državnih organa.

hebiga... ne pratiš, ja ti tu nisam kriv.

Link to comment
1 hour ago, Gandalf said:

hebiga... ne pratiš, ja ti tu nisam kriv.

 

 

Zapravo, cela mainstream diskusija se vrti oko toga kako, eto, sada ima mnoooogo teorija zavera.

 

58a.jpg

Link to comment
3 hours ago, Gandalf said:

ko išta zna o američkim javnim službama, zna koliko su sveprisutni kurcobolja i nesposobnost. u skladu sa tim, samo će hajvan tvrditi da je nepojmljivo ili nelogično da je u pitanju samoubistvo.

Ово напросто није тачно. Није био Епстајн у неком каунти затвору у Мисисипију, него у озбиљном затвору. Ово је намеран немар, ако није и директно убиство.

Link to comment
×
×
  • Create New...