Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1 hour ago, Tsai said:

Ma naravno da postoje sanse da su ga roknuli, samo kazem videcemo kako se razvija. 

 

:isuse: 

 

volis da te maltretiram pa to ti je :D

 

uopste mi nije bitno da li su ga roknuli ili se dobrovoljno samoubio, bitno mi je sto se nece otkriti cela ta mreza entitled Zla koja od muke i dosade ne zna vise sta ce pa ostavlja trajne oziljke drugima. 

Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

 

:isuse: 

 

volis da te maltretiram pa to ti je :D

 

uopste mi nije bitno da li su ga roknuli ili se dobrovoljno samoubio, bitno mi je sto se nece otkriti cela ta mreza entitled Zla koja od muke i dosade ne zna vise sta ce pa ostavlja trajne oziljke drugima. 

 

Ostaje nam da se nadamo da ce se otkriti. Ne maltretiras me 

Link to comment
A sto odmah iskljucujete mogucnost da se govno zaista ubilo? 
Pa to bi možda i bilo uverljivo da se desilo iz prvog pokušaja. Ovako nakon što pre dve nedelje u federalnom zatvoru pokušaš samoubistvo, za koje se optuži ex cop takođe zatvorenik, ti neometano odradiš još jedno bez problema, je malo neuverljivo...

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

ma naravno, samo ti kazem sta mi se cini da je prolazilo kroz glavu govneta , "ok gotovo je najebo sam" i zdravo. ne iskljucujem nista, zapravo jedva cekam istragu i valjda ce najebati bar neki procenat onih koji treba da najebu

Link to comment
5 hours ago, Tsai said:

A sto odmah iskljucujete mogucnost da se govno zaista ubilo? 

+1

Ubio se sigurnosnom kamerom. Zato nema snimka. Sve se uklapa. Čemu teorije zavere.

Link to comment

uradice istragu kao sto su u cikagu uradili istragu protiv kim foxx sto je povukla optuznicu protiv morona iz empire,  koji bi trebao da peva iza resetaka sada zajedno sa njom

 

 

 

 

Link to comment

Da se ne zna da je sin besmrtne babe kraljice umešan u ovaj skandal, pa da se ostavi 1% šanse da se Epštajn zaista ubio. Ali pošto je ime princa Edvarda spomenuto, taj 1% se raspršuje u ništavilo.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...