Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Обавезно продај стари. Има на купујемпродајем ових што долазе и односе, може да се изме пар сома ако нису престари и разлупани чак и када су неисправни. Можда ти то буде разлика између Горења и нечег бољег. ;)

Link to comment

Ja se napatio sa Aristonom sudo i to jakim modelom pre 10-ak godina,za 7-8 godina "upotrebe" se kvarila jedno 10-15 puta i na kraju je ostavio u servisu.Zatim dolazi Gorenje,jedan od jednostavnijih modela,velim nema puno elektromike,trajaće...kad nakon 3-4 god ode pumpa visokog pritiska...23000 rsd + ruke...tako da sada sudovi hand job dok se ne odlučim, ali msm da ću Miele polovnu.

Link to comment

Мост, ћуприја, што би рекао српски народ.

nadam se samo da je ćuprija daleko

:(

 

nego ako bi neka dobra duša mogla ove brendove da poređa od boljeg ka lošijem. beko, gorenje, candy, whirpool

Link to comment

Jel taj lik iz Kaluđerice?

 

Ne znam :(

Komšija, školski drugar mog dragog, pa njegov kum (svi se znaju 100 godina).

Znam da im je radionica u Borči.

Link to comment

nadam se samo da je ćuprija daleko

:(

 

nego ako bi neka dobra duša mogla ove brendove da poređa od boljeg ka lošijem. beko, gorenje, candy, whirpool

Bazen, slatkiš, gorenje, beko
Link to comment

Ne znam :(

Komšija, školski drugar mog dragog, pa njegov kum (svi se znaju 100 godina).

Znam da im je radionica u Borči.

Onda nije vrv,ovima je i servis u K.

Bazen, slatkiš, gorenje, beko

Whirpool sigurno ubedljivo na prvom mestu.
Link to comment

Још један глас за Вирпул. Иначе, Индесит је такође у власништву Вирпула, ту гурају јефтинију технику. Види само да га узмеш у оквиру акције продужавања гаранције, раде то сваких мало.

Link to comment

Crkla za stalno Moulinex kućna pekara za hleb. Počela da iskače iz programa, resetuje se u sred programa, danas prepekla hleb i zamalo se zapalila.

Posle prve godine raspala se ona kadica za hleb, pa je servisu trebalo mesec dana da poruče i da im stigne ta kadica.

150€ je koštalo nešto što je radilo 2 godine kako treba, i tačno na isteku garantnog roka crklo. I to je kao top of the line model, veći i bolji od ovih manjih.

Link to comment

Dete koje puzi.

Kažu da funkcioniše savršeno, bolje od usisivača, stiže i u ćoškove za koje nisi znao da postoje.

Ako ima neko komšijsko, ponudiš se da pričuvaš. Ne košta ništa a u komšijskim očima ispadaš dobar čovek

koji hoće da pomogne.

:fantom:

 

 

edit: a možeš i bosh, kako Renne kaže :)

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Dete koje puzi.

 

baby-mop2.png

 

Kažu da funkcioniše savršeno, bolje od usisivača, stiže i u ćoškove za koje nisi znao da postoje.

Ako ima neko komšijsko, ponudiš se da pričuvaš. Ne košta ništa a u komšijskim očima ispadaš dobar čovek

koji hoće da pomogne.

:fantom:

 

 

 

edit: a možeš i bosh, kako Renne kaže :)

 

dopravio :)

Link to comment

Preporuka za usisivac? Do bude kvalitetan a da kosta ko zvaka.

 

 

pogledaj samsunge koji imaju tvistere, to je plasticna posuda na drsci u koju se skuplja prasina i koju praznis posle svakog usisavanja, sto znaci da ne petljas sa kesama. kese su smaranje. takodje, gledaj da dobijes sto vise usisne snage za sto manje novca. 

 

na primer ovaj nije los:

http://www.tehnomanija.rs/usisivaci_579/samsung-usisivac-vc-5240--twister-cf-101.html

Edited by darling
Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...