Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Dobijam od provajdera, jer sam im dala nula na survey i pismo dve strane kako su se neprofesionalno poneli i da im ugovor za menjanje telefona smrdi sacuvaj boze, anyway, dobijam samsung galanxy neki broj za dz i ne moram da ga vracam kad iphone apple sredi bugs sa apps sto imam...sto se moze desiti nikad  

Link to comment
  • 1 month later...

ako ikome krene da crkava iphone, koci, gube pozive, ne mozds da se javis...predlazem da ga totalno resetuje i kreira nov apple id. 

ispostavilo se da se moj telefon  pokvari usled iCloud sinkovanja. 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
36 minutes ago, Renegade said:

Možda si odbio kad su te aplikacije tražile pristup? Settings/Privacy/Microphone

ma znam za to ali nisam, mnogo ljudi se zali na istu stvar, Apple zajebava izgleda nesto

Link to comment
18 hours ago, Hamlet Strašni said:

Otvoren je. I apple music sad može - 6 meseci besplatno...

 

I sad ne moze da podnese opterecenje :rant:

Zimus mi update sjebao komp pa jos od tad nisam instalirao sve programe, iTunes included. Sad na sajtu ne mogu ni da pridjem.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jel moguce da je sveti apple pustio neku djubre aplikaciju na app store koja je u stanju da zakucava iphone xs?

 

jedan sam posle godinu odneo u ovlasceni servis, jer ne reaguje na bilo sta sto radis jedno dva-tri minuta, nije kao da zakoci, pa onda da ispuni sve sto si radio odjednom. prosto mrtav. zvoni, ne mozes da se javis. ne mozes da ubijes aplikacije. jedva ga ugasim. dali su mi nov. posle dva dana i taj nov je poceo da se ponasa isto. odneo sam i njega, 'upisali su novi fw', i radio je ok 10ak dana, i danas je opet neupotrebljiv. 

 

inace, dobijam od firme iphone svake dve godine, od 6ice na ovamo, i svaki sam menjao u garantnom roku. da sam kojim slucajem placao, popizdeo bih.

Edited by Grunf
Link to comment
6 minutes ago, jms_uk said:

Nesto tu definitivno ne fercera kako treba.

 

Da li imas neke specificne apps koje rabis stalno?

pa ima jedna specificna, ali rabe je i ostali u firmi, i nemaju problema. sve ostalo je klasika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...