Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Meni rece popularni iskusni lokalni vulkanizer da nije greska uzeti kvalitetne all season gume za sve sezone, da guraju po 50ak hiljada km u svim uslovima. Ali poznate marke i naravno ne M+S, za sta i dalje vecina srbalja misli da su za sve sezone i ne mozes ih ubediti da su to zimske sve i kad im pokazes pahulju...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Guma za sve sezone ne mora da ima i M+S I alpine simbol. Ali se ne može voziti po snegu i ledu.

Guma za sve vremenske uslove mora da ima alpine, a stave I M+S da ne bi zbunjivali kupce koji su navikli na stare oznake.

 

I naravno, all season/all weather gume nikad nisu tako dobre kao zasebne letnje i zimske 

Link to comment

Ne znam zasto bi uzimao all seasen gume osim ako ne zivis na Mediteranu i tako nekim toplim delovima Evrope i sveta.Ne samo zimi,vec i u toplom delu godine all season gume losije reaguju na jako vlaznim podlogama od klasicnih letnjih guma.Manje drenaze imaju .Ne znam za cene ,ali neke bas kvalitetne verovatno kostaju bas onako.

Link to comment

Ja uvek imam dva seta tockova ali prenosim sta mi je receno, jebem li ga. S obzirom kakve su zime kod nas, kapiram da moze da prodje ta prica.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Ja vozim već dve sezone all season gume,doduše budžet varijantu Riken i šta znam nisam se nigde zaglavio , a ni završio u kanalu. Leti su baš bučne,ali to je neminovno sa onom kombinacijom šare i mora da se drži na 2,5 bari inače skida ivice i troši se.

 

 

 

 

Link to comment

Već treću sezonu koristim Michelin CROSSCLIMATE +, uz svakodnevnu vožnju, plus putovanja i odlasci do Grčke.Svaka preporuka, apsolutno vrede svaki dinar.Napominjem, ovo su all season gume.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...