Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Bojim se da meni igraju robusnije varijante, tj. ne "konac", nego noževi.







... Shiit has hit the fan
 

ovaj moj AGM ima trokraki nož a ja sam posebno kupio i testeru sa 80 zuba. seče izdanke bagrema bez greške samo, to više nije za mene. ovaj AGM na linku ima nož, poglredaj karakteristike.

Edited by djordje geprat
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

Ima li tamo drvene gradje, tipa lepih lameliranih dasaka i slicno?

nijesam unilazio unutra

samo prolazio pored

 

ako nema tamo ima sto posto “prekoputa” u darexu

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

U ramove ili nešto alternativno? 

Ima u Narodnih heroja 9 dobar lik, uramljuje klasično, a ja sam neke papiruse iz Egipta stavljala nitnama u staklo u onoj zgradi gde je Komesarijat za izbeglice, Narodnih heroja 2. 

Link to comment

Kako da probušim rupu u iver polici, a bez da se druga strana onako rascveta? :huh: na internetima kažu da bušim sa obe strane, što je iz više razloga neizvodljivo.

Link to comment
Kako da probušim rupu u iver polici, a bez da se druga strana onako rascveta? :huh: na internetima kažu da bušim sa obe strane, što je iz više razloga neizvodljivo.
To jeste, a pomaže i da staviš drugo parče drveta na "izlazu".
Ono što su ti preporučili sam probao i radi, ovo drugo nisam. Samo su mi pričali drugi.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

negde sam videla da se preporučuje da se sa druge strane, na mestu proboja, zalepi lepljiva traka koja će da spreči rascvetavanje. odma da priznam da nisam probala. 

  • +1 1
Link to comment

Na prvu loptu..stavi obrtaje busilice na max i pusti da burgija sto vise uradi svoje, sto manje pritiska. Ako busis na dole, neka gravitacija sama istera na drugi kraj, sa sto manje tvoje pomoci.

Link to comment

Ako su ti dostupne brad point drills  (slika)

 

brad-point-drill-bit.jpg

 

Iskoristi sugestije od troje kolega koji su iznad posta savetovali, pogotovu da postaviš čvrsto ispod daske koje bušiš parče ravne daske.

 

Postoji i metoda bušenja manje rupe pa naknadno širenje rupe specijalnom burgijom za razbušivanje koja traži visok broj obrtaja. Nije lako nabaviti tu specijalnu bugriju, pa preporučujem gornji savet.

  • Hvala 1
Link to comment
On 23.4.2022. at 12:59, Deda Drda said:

Ja godinama nosim u Fabris u bloku 19a. Volim sto su iskusni i preporuce nesto sto meni ne bi palo na pamet i ispadne dobro. 

bio danas. prvi utisci obećavaju

 

 

hvala

Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

bio danas. prvi utisci obećavaju

 

 

hvala

Nadam se da će biti sve u redu. Ja baš ne volim da preporučujem ali oni su mi uvek uradili i bolje nego što sam se nadao. Gospođa/gospođica (žena/devojka) ne znam kako smem da se izrazim, koja tamo radi, je meni bila od izuzetne koristi. Ako nešto ne bude kako si želeo greh na moju dušu. :vesala2:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...