Jump to content
IGNORED

Avatar


kim_philby

Recommended Posts

sta se bre strecate, revidiro Kim, ko svaki olinjali komunac.kad se pogleda malo kroz istoriju posle ilegalnog rada po partijskim celijama i vijanja sa policijom prija da se okrenes pozoristu i operi i fircash primadone pod baldahinom

Link to comment
  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    123

  • Indy

    47

  • Ajant23

    46

  • yolo

    36

Top Posters In This Topic

sta se bre strecate, revidiro Kim, ko svaki olinjali komunac.kad se pogleda malo kroz istoriju posle ilegalnog rada po partijskim celijama i vijanja sa policijom prija da se okrenes pozoristu i operi i fircash primadone pod baldahinom
samo sam cekao da iz tebe progovori razocarani staljinista. u duhu nicka. sta je lose u socijalistickom konzumerizmu i podbaldahinskim vratolomijama sa dugonogim balerinama?nego, svaki cameronov film je antologijski. a dijaloga se ni ne secam. ko da je to bitno!
Link to comment

Odgledao Avatar, 80% CGI - 20% realnog filma, imao sam utisak da sam gledao Disney animation film, tako da mi to vec prilicno smeta... Svakako postoje lepe scene ali sve u svemu, nista posebno ali sigurno dobra zabava za klince izmedju 10 i 16...Prica? Ako nista drugo onda vidi npr neke ´88 Red Scorpion sa Lundgrenom, samo sto su je premestili u svemir i dodali aliens, hehe, stvarno simple as that... No dobro, kao i uvek stvar ukusa, obzirom da me je rent kostao 1,20€, sve je OK cool.gif

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...