Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

sindza je tkanina sezone. u zari 80 posto kosulja, hajlina, pantalona, svega - poliester.
uf, ja cu da zaobidjem taj trend ukuvavanja u plastici.edit dobra je ova haljinica na slici! Edited by gagorder
Link to comment
dobih jutros na mejl info o ovome. prodaju haljine, do deset soma koliko vidim. ima lepih, jedino me nervira sto su uglavnom neke mesavine sa poliesterom:www.kumt.rs
e, vrlo su zanimljive (meni bi bas leglo nesto pout ove michelle, recimo)i ja sam se danas zapanjila koliko ima poliestera po radnjama, za ne bas male pare. ja bih dobila cesanje od same pomisli na tako nesto, po ovoj vrucini koja vec krece.
Link to comment

nisu letnje, nego za trudnjace, meni zanimljive. samo, nedostaju procepi za rastuce sise, to mora da se popravi. a zgodan je patent i za pivopije. maternitypop2.jpgmaternity-pop1.jpg

Edited by cmrlj
Link to comment

evo jos malo predloga za morganu, ukoliko mama vec nije prionula na posao :-) obe varijante su u fazonu te korsove haljine - prvo rolan mure, cije su haljine bas onako ''krojacke'', savrseno sasivene, savrsenog kroja i rekla bih materijala, a drugo su zanimljive haljine rejcel roj. cini mi se da se i u jednom i u drugom slucaju mogu dobro ''skinuti'' krojevi, pregledni su sajtovi i fotke modela mogu da se uvecaju...

Link to comment

hvala ti, super je! :)svasta mi se svidja ovdje, i haljine a i nehaljine, topovi recimonpr ovi modeli:2.jpg1.jpgsu bas odlicni i mislim da se mogu sasiti.kilijana mi je poslala nacrt i objasnjenje kako da krojim onu haljinu :)

Edited by morgana
Link to comment

e, pa onda nemas brige, svaka cast kilijani. ona haljina je sjajna, a ako imas i kroj, onda bolje da ne eksperimentises sa ovim mojim predlozima. to i jeste u slicnom fazonu. a ovog mog murea mora da je nosila robin rajt u house of cards, rekla bih da su to bile bas njegove 'aljinice.

Link to comment

ma ja cu da eksperimentisem i sa tvojim prijedlozima, odlicna su oba sajta, svasta ima! :) haljina ionako nikad dosta za ljetoi ovo mi se jako svidja:tophaljinamaterijali izgledaju savrseno za one krojeve

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...