Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ma i ja volim veliki ekran, pogotovo kad pičim Xbox, a srećom sve će više biti sadržaja u sve kvalitetnijim formatima, ali na nekim manjim udaljenostima zna da bude čudno, ima ljudi koji ne vole da im TV zauzima 80% vidnog polja :D 

Link to comment

Za pocetak hvala svima na sugestijama :D

 

Ima do mesta za tv sigurno 3 metra mozda i 4 (gledam ga ukoso od troseda)... 49 je 10 cm veci i siri od 43 i izgledao bi ogromno...  doduse navikne se covek. Moracu sa zenom da popricam o tome definitivno :D

 

Matorcima umire bajati TV i moram brzo da reagujem (moj stari LG njima, a meni nov), a ne bih da "bacim" 550-600e zbog zurbe za nesto sto mi ne treba, ili ako postoji nesto bolje za slicne pare. Samsung ili LG gledam zbog garancije, a svakako bih uzimao sa KP, a ne u tehnomaniji/ww/gigatron i sl radnjama.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ortak uzeo sonija od 55 i daljina od troseda je oko 2.5 metra. U početku mi bilo neobično a sad svaki put kad odem sve "normalnije" a ne idem tako često kod njega...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
20 minutes ago, Čutura said:

ziva istina, sad bi se poj'o sto nisam uzeo 49ku..

 

Prodaj i kupi novi, šta te briga. Meni se moji smejali kada sam prodavao posle 8, 9 meseci nov tv od 800e al ja sad gledam 4k a oni nek se jebu... :cool: (pri tom sam ga prodao za iste pare koje sam platio, izgleda da sam baš povoljno prošao u startu).

Link to comment

Iskustvo sa roditeljima govori da se tu što manje komplikuje, njima će i 720p ripovi da rade posao ako nešto hoće da gledaju, šta god pristojno da im uzmeš, biće zadovoljni :)

 

Dakle, ne razmišljaj uopšte o UHD, uzmi im "običan" smart tv zbog Plexa (ili Serviia) i to je to.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...