Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Znas sta ja sam vagao ali kad mi je kod nekih ruskih prodavac rekao da imaju malih problema sa nabavkom filtera hmmm ipak sam se odlucio za nesto sto mogu i da narucim da mi neko donese od preko ako zagusti...
Biga sad...a taman covek misli da se odlucio kad ono novi elemneti. Mene jedino muci sa Britom sto je filter oko 16EUr a za stare modele 20 EUr sto onda dodje da mi jeftinije da uzmem Lafantanu ili tako nesto (bar poslednji put kad sam gledala) posto flasiranu vodu koristim za samo za pice a ne i za kuvanje i sl. Da li neko ima iskustva sa onim domacim Purifico?
Link to comment
ako prodaju Kyocera nozeve, naravno da valjaju. a da bi naostrio keramicki noz, treba ti dijamantska brusilica industrijske snage i preciznosti, plus strucno znanje, tako da sumnjam da si to mozes priustiti. u svetu™ se ostrenje kvalitetne keramike najcesce obavlja slanjem u fabriku, tako da u Srbiji realno preporucujem kupovinu jeftinijih varijanti keramickih nozeva.
Gledala sam te Kyocera noževe u Merkatoru, čak piše za njih da se godinama mogu koristiti bez oštrenja.Cena im je (sa popustom) od 1700 do 3400 u zavisnosti od dužine sečiva. Još razmišljam da li da kupim neki.Uzela sam Delimano keramički WOK sa staklenim poklopcem, jedva čekam da ga isprobam :)
Link to comment
Gledala sam te Kyocera noževe u Merkatoru, čak piše za njih da se godinama mogu koristiti bez oštrenja.Cena im je (sa popustom) od 1700 do 3400 u zavisnosti od dužine sečiva. Još razmišljam da li da kupim neki.Uzela sam Delimano keramički WOK sa staklenim poklopcem, jedva čekam da ga isprobam :)
uzeo danas kyocera noz, model santoku 2600 dingera, odusevljen sam, kulen sam sekao na pola milimetra debljine, svaki listic isto, obozavam ga...nestvarno ostar, kake sam ja batine do sada koristioisuse.gifusing_ceramic_sharpener.jpg,za ostrenje ima i ovo, 26 baka na chef's depou...
Link to comment

Da. Treba da se skupljaju kuponi za popust od 50%. Kupone dobijes kad nesto kupis, kao kupon za potrosenih 500 dinara, ali meni su svaki put davali po 4-5 kupona na oko hiljadu dinara racuna, tako da sam brzo skupio petnaest i kupio tavicu precnika 28 cm za 1999 dinara.

Link to comment

Juče sam spremala dinstane juneće šnicle u paradajz soku. Ispale su odlične, zaista. Sipala sam najpre samo malo ulja i grejala dok se nije zacrveneo ''senzor za temperaturu'' ( :wub: ) Nakon celog procesa kuvanja (da ne smaram s tim) WOK je bio potpuno umrljan i crven ko da je nešto zaklano u njemu. Oprala ga za 3 sekunde, ništa se nije zapeklo niti zalepilo! drška mu se savija tako da je kompaktniji za odlaganje.Taj sud sam platila 2600 a poklopac za njega 1500. Nalepnice važe samo za wok, za poklopac ne, on se kupuje bez kupona po toj ceni.stvarno preporučujem.edit: ranije je bilo na istoj akciji keramičko posuđe Blanka (Bianca?). Kupila sam jednu šerpu sebi, 3 manje tetkama i snajki, tiganje sestri, mami i svekrvi. Sve potpisujemo da ne posedujemo bolji komad posuđa a pune smo metalca, ceptera i sl.

Edited by Valkyrie
Link to comment
Kupila sam jednu šerpu sebi, 3 manje tetkama i snajki, tiganje sestri, mami i svekrvi. Sve potpisujemo da ne posedujemo bolji komad posuđa a pune smo metalca, ceptera i sl.
ovo ko epp u zikinoj sarenici
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...