Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

I tako meni neki strucnjaci, vets kazu obavezno sterilizacija jer kasnije moze dodji do raka testisa (kod muzjaka), sto se i desilo nekoj civavi od 10godina, al je umro od srca mucenik iznenada, a neki vets mi pa kazu da je to samo radi kontrole populacije i da im se smiri ponasanje (manje agresivni, drama queens..) 

E sad nasa bff je sterilisana, jedino sto mogu da zakljucim da je naglo osedela iako je mladja od mog 6 meseci ali je i dalje apsolutna drama queen :wub:

 

I tako sam jos neodlucna u vezi mog ...vec pet godina....pri tom smatram da priroda i stil zivota treba da odrede duzinu i kvalitet zivota. Call me pacifist...

 

Dok mi neko ozbiljan crno na belo ne pokaze statistiku, ostacu neodlucna

Edited by mustang
Link to comment

Danas sam mnogo tužna.

Saznala da je nestao u planini onaj lepi pas kojeg sam hranila dok sam bila u selu.

Česta je to sudbina slobodnih pasa u planini. Iako mnogo vole ljude, ipak ponekad odlutaju a onda se često i ne vrate. Najverovatnije zbog vukova :cry: 

 

ed. ovaj pas 

IMG-20211103-194524.jpg

 

Edited by dùda
  • Tužno 7
Link to comment
Danas sam mnogo tužna.
Saznala da je nestao u planini onaj lepi pas kojeg sam hranila dok sam bila u selu.
Česta je to sudbina slobodnih pasa u planini. Iako mnogo vole ljude, ipak ponekad odlutaju a onda se često i ne vrate. Najverovatnije zbog vukova :cry: 
 
ed. ovaj pas 
IMG-20211103-194524.jpg
 
Uhhh...
Tako ja za ovim mačkom kojeg sam puštao u kuću, ali je uvek tražio da izađe uveče da lunja.
Jedan dan se samo nije više pojavio.
Evo već dva meseca.
[emoji17][emoji17][emoji17]







... Shiit has hit the fan

  • Tužno 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...