Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Ja sam takvim komentarom počašćen od strane komšija, skoro prijatelja: "lakše je šetati kuče nego dete"Uvek i svuda ima ljudi radih da vlastite frustracije leče preko tuđe grbače. Bez obzira da li njihova žrtva šeta kuče ili ide po kiši bez kišobrana.Biraće ono što po njihovom mišljenju najviše boli u toj sredini i u tom trenutku.Što ih ne opravdava, pizda im materina zla i bezobrazna.Nego on topic:Dajte link za fb stranu gde se kučkari iz Beograda navodno povezuju u borbi protiv otrova i trovača.Ajd što trovači nisu uhvaćeni, ali kako je moguće da se posle toliko trovanja pojavi ovakav tekst u Blicu (navodno Veterini Beograd niko nije prijavio trovanja na Banovom Brdu)?

Link to comment

vest o trovsnju pasa je stigla do nas od strane ljudi iz pet-shopa iz petra martinovica. juce je filbi isto cuo i od kuckara iz donjeg dela parka. moja sestra radi u gradskom zelenilu na b. brdu i oni su dobili poziv da obidju teren i utvrde stanje. moja sestra kaze da oni mogu da obilaze ali da ne znaju sta traze. kuckari jesu skloni histeriji ali to je samo zato sto su izlozeni mogucem gubitku clana fmilije na najstrasniji moguci nacin.

Link to comment
bogo moj, sta je ovo, neki plakat?
jedna od prvih setnji (prva?) do veta, mala u narucju (nevakcinisano stene) i dobronamerni savet nepoznatog starca ... a tako je i moja sestra nabavila psa pa se nikad nije udala ...
Link to comment

Navikao sam se na histerične situacije i vrištanje ljudi koji se plaše pasa ili mrze sebe (ako sam ja pet metara od vrištača, a moj pas bar 10 i niko ne obraća pažnju na tu osobu, a ona počne da viče "držite ga!", jebi ga, nemam drugu dijagnozu), ali "dete-pas" nisam nikad doživeo. Otkud znam, valjda je to jedna od prednosti toga što sam veliki.Kod mene u reonu Cerak/Žarkovo ima stvarno gomila pasa i gomila kučkara i isto se priča o trovanju i isto svi pacijenti (i ja među njima) nose hidrogen, ali na svu sreću nije bilo poslednjih godina takvih slučajeva.Jednom kolegi kučkaru su otrovali tako psa pre pet godina, a jedna koleginica je rekla da je pored škole UN (gde živi čopor lokalaca) pronašla komad salame iz koje je virilo nešto plavo. Stvarno sam osetio želju da nekako saznam ko je i da ga teram da jede tu salamu.Ali, ovo za kreozan, stvarno mislim da je policija najbolji način da se to iskoreni. Jebi ga, iscimate pandure da dođu na lice mesta, vitlate se nekim zakonima, panikom šta ako se otruje dete i sl. i posle pronesete glas da policija traži trovača. Bolje i to nego ništa.

Link to comment
to je sto se tice trovanja u novom sadu? ponekad pomislim da je cenzura prava stvar. vesti sada samo sluze da normalizuju zlo.
da.Nisu oni "spuštali loptu" samo konstatovali šta su našli analizom.Naravno sve vreme su pričali o tome da je otrov "bačen" na prostor.Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

od policije, u slucaju bilo kakvog zlostavljanja ili ubijanja zivotinja, nemojte ocekivati mnogo. mozete doziveti ponizavanje/vredjanje (sansa 90%), ili kakvu takvu dobru volju i empatiju (sansa 10%).

Edited by garoviks
Link to comment
Sad videh na RTV da su utvrdili koji je otrov u pitanju.Neka stara hemikalija koja je korišćena u tretiranju žitarica valjda
ovo je napisala vlasnica otrovanog vestija iz ns.
] Potvrdjeno je prisustvo otrova Furadan u uzorcima iz Alekse Šantića, aktivna toksična supstanca je karbofuran - nervni bojni otrov. Zbog izuzetne toksičnosti zabranjen je u EU, Kanadi, SAD i brojnim drugim zemljama (Kenija npr.) kod nas ga prodaje Galenika Fitofarmacija - navodno dok ne rasproda zalihe. Smrtonosna doza za čoveka je 5 mililitara koncentrata. Svake godine u Srbiji od njega stradaju brojne životinje uključujući i zaštićene vrste. Da li će obelodanjivanje ove informacije dati ideju novim mogućim počiniocima? Jedini način da se spreči nastavak trovanja jeste da se promeni Zakon i da se zabrani slobodna prodaja otrova iz prve grupe.[/size]
http://youtu.be/npc5CdYp4dkjebem im mater zlocinacku bolesnu.
Link to comment
je pas iz valjevskog azila, izvukli smo ga pre 3 nedelje i sad je u pansionu. Dobio je sve vakcine, tabletice protiv glista i potpuno je zdrav. Cistokrvni engleski seter, umiljat, divan i predobar. Devojcicu seterku su odmah usvojili, a za njega se niko cak ni ne raspituje. Pliz delite.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...