Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Cura mece medju noge cvece

da zamiri kad lola zaviri

 

 

 

DRUšTVO | 07.07.2017 10:10 > 07.07 11:50

Mali: Pet stotina stubova javne rasvete biće ukrašeno cvećem

 

Gradonačelnik Beograda Siniša Mali najavio je danas da će u Beogradu oko 500 stubova javne rasvete uskoro biti ulepšano postavljanjem saksija s cvećem.

Kako se navodi u saopštenju, uvodjenje te dekorativne novine počeće sledeće nedelje, a predvidjeno je da u saksijama budu različite vrste cveća.

Ukrašene će biti svetiljke na potezu od aerodroma do petlje "Lasta", čitav Brankov most sa 27 stubova javne rasvete, kao i 120 stubova u Ulici kneza Miloša.

"Ulepšavanje grada je bitan i veliki korak za Beograd, jer on treba da odiše atmosferom velikih metropola. U skladu s tim, i cveće doprinosi vizuelnom identitetu grada, na čijem ulepšavanju svakodnevno radimo", rekao je gradonačelnik i dodao da će javnost odlučiti da li i neki drugi delovi treba da budu ukrašeni na isti način.

 

 

Link to comment

Sve to u cilju suzbijanja govnomirisa u prestonici?

Kakav maestralan potez.... ja sam prosto opčinjen njihovom sposobnošću ali i hrabrošċu da se uhvate u koštac sa najvećim gradskim problemima.

Link to comment

ovo je fantazija. umesto da izoluju ta svoj fiktivni vilajet i nazidaju i tarabu okolo, da im narod ne zalzi, sad ce i da parkiraju metro pod prozor -_-

 

ja se izvinjavam svima koji su onomad caskali o moralu, arhitektama i projektantima, ali ovo neko smishlja i crta, neko shkolovan :rolf:

Link to comment

projektanti, wsp, su zapravo radili projekat metroa za jedan grad u burkini faso ali su im se tada javili neki fini ljudi iz beograda da naruče projekat pa im se učinilo da isti projekat može da prođe i u beogradu.

i tako je nastao čuveni beogradski metro...

Edited by beta kentauri
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...