Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

8 hours ago, vememah said:

 

 

ne razumem

šta je jovanović ... uspavana lepotica?

pa o ovome se po gradu priča od maja juna prošle godine

Edited by beta kentauri
Link to comment

Bila dobra žurka na sednici gradske skupštine, koliko sam ispratio klipovanja juče. Ima među opozicionim odbronicima dobrog materijala.  Raskid ugovora sa BusPlus ekipom i pravljenje još jednog JP za naplatu karata koje će da preuzme posao naplate od Kentkart ekipe, sa sve softverom i hardverom. Svaka čast, još jedno JP za krmljenje kadrova, koje će da plaća opet privatnoj firmi stručne usluge održavanja softvera i hardvera i verovatno nabavlja sve od iste kentkart ekipe kao i do sada, pošto su se dogovorili da Grad ne plaća odštetu za raskid ugovora. 

 

U proteklom periodu, pored galame oko ZOO vrta i bahate gradnje i izbegavanja poreza gosn. gradonačelnika imali smo i povećanje odborničkih naknada sa 10 na 40k mesečno. Svima je to okej.

Link to comment
 
ne razumem
šta je jovanović ... uspavana lepotica?
pa o ovome se po gradu priča od maja juna prošle godine

Ma to kad se uvate nečega...
A još što se ova "zelena koalicija"
Zaletela pa si objavili da će biti srušena i ona najveća hala.
A neće, bar po sadašnjim planovima. Mislim to realno ne menja na skandalu, al jbga memojte da vas hvataju na činjenicama....
BTW, dvaput u 20-ak dana sam imao priliku da gledam Marka Stojičića i kamarilu uživo i izbliza...
Samo ću reći da oni imaju "velike planove". Dakle najebali smo...



....shiit has hit the fan
Link to comment
6 hours ago, Profesionalac said:

Prođoh neki dan oko Topčiderske zvezde posle duže vremena, kakav se ono čardak zida između Užičke i Tolstojeve? :huh:

 

Evo još jednom za one koji su propustili:

 

 

  • Hvala 2
Link to comment

na mestu ovog frankenštajna se nalazila kuća veselina čajkanovića možda najpoznatijeg klasičnog filologa, proučavalaca srpske religije i mitologije i profesora beogradskog univerziteta pre WWII.

komunisti su mu posle rata napakovali gadarije u svom stilu zbog kojih je izbačen sa univerziteta i ekskomuniciran iz javnog života.

umro osramoćen i brzo zaboravljen. u njegovu kuću se uselili zaslužni komunisti.

 

  • +1 1
  • Hvala 6
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

to mu dođe  pravi Čardak ni na nebu ni na zemlji 

Ne, kada se desi Bubino Čudo, treba ga opasati dinamitom, Žexa zatvoriti unutra, a detonator staviti na Trg republike.

 

E to bi onda bio pravi Čardak ni na nebu ni na zemlji :D

  • +1 5
Link to comment

koje se desiti nikad neće

vlažni snovi su na drugom spratu :fantom:

 

 

 

esid: moja referenca je bila to što Žeks voli da leti i da "leti"

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...